Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha az előttem...

Mit lehet tenni, ha az előttem vásárló pletyizik a boltossal, emiatt nekem,és a többi vásárlónak kint kell állnia a hidegben?

Figyelt kérdés
Adott egy dohánybolt,ami nagyon kicsi, a boltos,illetve egy vevő fér be. Nem egyszer előfordul, hogy valaki 5-6percig bent van, és beszélget, és közben a többi vásárolni szándékozó ember kint áll a hidegben. Ma konkrétan az a nő,aki előttem berohant,szarba véve, hogy más ott volt előtte,8 percig volt bent. Mit lehet ilyenkor tenni? Van valami szabály, hogy mennyi ideig lehet valaki bent?( Az ajtón keresztül lehet hallani,hogy általában ilyenkor a pletyka megy) Vagy menjek be, vásároljak, és kérjem a vásárlók könyvét?

2022. jan. 23. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a dohányboltoknál igénytelenebb, „prolibb” helyeket életemben nem láttam. szerencsére nem dohányzom, csak ünnepnapokon megyek be energiaitalért.


az egyik dohányboltot passzoltam, mert agyatlan köszönni nem tudó libák dolgoznak ott, de a másik, amiben átmentem, na, az se semmi.

volt, h 10 percet jópofizott előttem két „hejespasyval”, és mikor már vörösödött a fejem, csak akkor húztak már kifelé.

de volt már, h rendkívül műveltnek tűnő leány idegrohamot kapott, mert 6 előtt akartam bemenni (nagyjából 05 59 40 volt), mert nem néztem meg ismét az időt, mielőtt bementem.


szóval szólhatsz neki, lepontozhatod googleben, akármi. de ilyen helyekre ennyi pénzért csak agyhalottak mennek dolgozni. vásárolni meg nagyjából azok, akiket régen a kocsmák teraszán láttál félrészegen üvöltözni.

2022. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!