Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a maszkhordási szabályok...

Mik a maszkhordási szabályok most a ti munkahelyeteken? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Nekem előző munkahelyemen (iroda) egész nap rajtunk kellett lennie, saját helyünkön ülve is.

Mostanin (iroda) akkor kell felvenni, ha elhagyjuk a helyünket, közös területekbe megyünk.


Mindenki betartja.


2022. jan. 28. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Egész napos maszkhordás mindenütt, kivéve az ebédlő.


Tanfolyamszervező vagyok.

2022. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ahol nem egyedül vagyok. (Értelemszerűen az ebédelés ideje alatt nem.) Iskola
2022. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

A maszk hordást mi szabályozzuk már egy ideje, nem a multi, te hogyan tartatnád be 80%os cigányságnál hogy mindig mindenkinek az orrán legyen a maszk? Én egyedüli magyar vagyok, a kevesek közül de én sem szimpatizáltam soha a maszkkal.


A vezetőség nem tud velünk mit csinálni, gyengék hozzá.

2022. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg sehol nem kötelező semmiféle maszk a munkaterületen.

Volt időszak amikor a közösségi terekben kötelező volt, senki nem tartotta be. :/

(Múzeum - a kiállítások területén és rendezvényeken kell a maszk, ott be is van tartva)

2022. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én iskolába járok, de nálunk mindenhol kötelező (kivéve evésnél és ivásnál) és a legtöbben betartják.
2022. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Budapesti befektetési bank "back office" iroda, nem kell maszk, csak ha fölállsz az asztalodtól és átmész valahová az irodán belül.

Az emberek betartják, mivel van olyan aki balhézott miatta, és fegyelmi ügy lett belőle, pedig ebben a formában szerintem totális hülyeség.

2022. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok hajlandó engedelmeskedni baromságoknak, ennyi, megmondtam és meg is teszem, a többi nem érdekel.
2022. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk (iroda) most a konkrét munkavégzés közben, az asztalunknál nem kell maszkot viselni, a közös területeken viszont igen.
2022. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Irodában vagyok heti 2 napot, 3 napot otthonról dolgozom. Ha be kell menni, nem kell maszk, ellenben minden reggel gyorstesztet csináltatnak és csak akkor maradhatsz, ha negatív, amúgy otthonról dolgozol.
2022. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már a munkás járaton is rajtunk kell lennie (egész nyáron is), bent is végig, de csak abban az eldobhatósban lehetünk, amit ők adnak a portán
2022. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!