Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen helyzetet,hogy kell...

Az ilyen helyzetet,hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényeg,hogy nem rég kezdtem egy melóhelyen,és vannak olyan munkatársak akik 'folyamatosan' kioktatnak, minősítenek stb...(sértően) nem jeleztem vezetők felé, hanem munkatársaktól kérdeztem,hogy ezzel miújság, mit kéne kezdeni, de akiktől meg kérdeztem,tanácsot kértem volna azok meg visszamondták az adott illetőknek..


2022. jan. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Van a baráti csípkelődés, kis vérszívás, neked kell érezned mennyire van erről szó, vagy tényleg ellened vannak.


Ha úgy gondolod teljesen komoly, beszélj a vezetőkkel, mondd el hogy mi a helyzet. Legyen írásos nyoma hogy ott voltál és beszéltél velük. Általában nem szokott változás lenni, mert egy szétrohadt sz-r az egész, de legalább tettél ellene.


Mivel már most ilyen silánynak tűnik a hely, beleértve hogy mekkora pletykafészek ami ott folyik, nagy eséllyel jobb ha vagy már most elmész, vagy erőteljesen keresed a következő munkád.

2022. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel már most ilyen silánynak tűnik a hely, beleértve hogy mekkora pletykafészek ami ott folyik, nagy eséllyel jobb ha vagy már most elmész, vagy erőteljesen keresed a következő munkád.


Igen, ezt tegnap megtettem,mármint beadtam a CV-met egy másik helyre, hétfőn interjúzom.

Az a baj,hogy olyan silány emberek dolgoznak itt...(legtöbbje 8általánossal sem rendelkező cigó)

2022. jan. 28. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi dolgozók mindenhol azt hiszik,hogy jobbak. Plusz iszonyú pletykás kb mindenki. Kb természetes, hogy rohantak elmondani mi történt. Sajnos sok mindent ezekkel nem lehet kezdeni.
2022. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Lehet iskolát kellett volna végezned és nem sinter cigányokkal dolgoznál. Ha meg problémád van valakivel akkor menj oda azt magyarázz be neki mit siránkozol gyk-n? Ha ennyire nyámnyila vagy a valóéletben soha se lesz belőled senki.
2022. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Patkány lebuj , a gypsy az mindenhol alja féreg , mondj fel hétfőn írasban csak artasz magadnak minden percel .
2022. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Lehet iskolát kellett volna végezned" :D

Elektrotechnikus vagyok, de ettől függetlenűl az iparterületen vannak 'más'kollégák is barátom.. nyámnyila? :D

2022. jan. 28. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

5. Jó nagy rasszista lehetsz. Én jópár olyan cigányt ismerek akiknek nagyobb a végzettségük mint neked és többre is vitték az életben mint te. Pl orvos, laboratoriumban dolgozik ahol oltoanyagot keszitenek.

Persze sok a legalja de az nem megveto ha dolgozik. Ha elmegy es tisztessegesen dolgozik nem erdemli meg hogy igy altalanosits. Ha epitoiparban ha takaritokent ha konyhan tokmind1 akkor is dolgozik es tesz a tarsadalomert.

Elektrotechnikus kent meg vegkepp eltudom kepzelni rolad hogy egy nyamnyila kis krapek vagy aki itt sirankozik gyk-n. De ha nem tetszik mondj fel menj mashova. Szepen leirtad a szakmadat kozbe meg semmi "ertelmeset" nem csinalsz.

Mint mikor valaki elkezdi mondani hogy amugy a cegnel dolgozik es felelos a logisztikaert stb stb valojaban meg raktaros.


Nekem sincs hu de nagy vegzettsegem csak egy kis vegyesz technikus vagyok es egy kicsike laboratoriumot vezetek nem nagy dolog. Nekem is volt mikor a kollegak pattogtak hat ki osztod oket azt bekussolnak.

2022. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!