Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire gáz ha...

Szerintetek mennyire gáz ha úgy megyek katonának, hogy néha horkolok?

Figyelt kérdés
Valamikor horkolok, valamikor nem. Nem nagyon tudni mitől. Ha jól tudom vagy hárman laknak egy szobába a laktanyán. Most emiatt ne menjek katonának? A későbbiekben már hazalehet járni aludni, de ha messze raknak akkor nem.

2022. jan. 28. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Te inkább ne menjél
2022. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért ott kivizsgálnak és ha pl alvási apnoéd van, akkor cseszheted mert fel sem vesznek.
2022. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak a cod2 vel játszottam. Az se ma volt. 😂
2022. jan. 28. 21:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy komolyabb probléma lenne, mert amikor inhalátort használtam elmúlt. Ha mindent használok rendszeresen elvileg nincs semmi probléma. De azért érdekelne, hogy amúgy ez mennyire lehet zavaró. Vagy kérhetem magam horkolósok közé szerintetek? És akkor no problem. 😂
2022. jan. 28. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A nem hiszed meg a nincs semmi bajod között baromi nagy különbség van.


Egy katonai kiképzés még manapság is elég megterhelő, szóval nem vesznek fel, ha nem vagy full egészséges és nincs minden rendben.

2022. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ennek részben örülök is meg nem is. Azt mondták, hogy a hajszálunktól a lábújunkig átnéznek mindent. Viszont legalább kiderül ha van valami problémám. :)
2022. jan. 28. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, - szükség esetén meg fogják találni a társaid a megoldást a problémára!
2022. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A katonaságnál nem csak olyanokkal fogsz találkozni, akik néha horkolnak, hanem olyanokkal is, akik mindig és üvöltve. A saját horkolásod lesz a legkisebb problémád, a kutyát nem fogja érdekelni ott.
2022. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hajaj 🙈😂
2022. jan. 29. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan, de aztán ne lepődj meg, ha egy vödör vizet a képedbe öntenek, mert nem tudsz csendben lenni.
2022. aug. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!