Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pályakezdő mit kezdjen...

Egy pályakezdő mit kezdjen magával,ha mindenhol azt olvassa,hogy 1-3 év tapasztalat kell mindenhova?

Figyelt kérdés
Van egy OKJ-m,de még nem dolgoztam benne,mert pályakezdő vagyok.Mindig ez a tapasztalat duma...Menjek gyárba vagy ugorjak le a 8.-ról?

2022. febr. 1. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak duma. Emberhiany van mindenhol. Ha szimpi vagy kapsz eselyt
2022. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jelentkezz mindenhova,veszteni valód nincs vele.Még ha nem is vesznek fel ha lesz másik pozíció,valaki kilép akkor már benne vagy az adatbázisukban és lehet adnak egy esélyt.

Az is lehet hogy nincs más jelentkező vagy csak rosszabbak és abban a pillanatban te vagy a legjobb.Bár ez nem a legjobb helyeken szokitt előfordulni de tapasztalatnak egy szarabb hely is jó.

2022. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ősztől az első véleményét, jelentkezz nyugodtan ezekre a pozikra.


Így is olyanokat látok seniorkent beírva junior hirdetésekbe, hogy csak pislogok, hogy most komolyan junior szintet láttam e az előbb.. :D


Ennek oka h tudást várnak de pénzt nem nagyon adnak. Aki meg azt mind tudja az általában nem ilyen phosra jelentkezik, annyi pénzért amennyit ok max adnának.


Szóval jelentkezz és mindig érzékeltesd h tanulékony vagy és lelkes.

2022. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*fck, szóval osztom az első véleményét
2022. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, baratnőmnek is ilyesmi végzettsége volt. O mondjuk előtte egy kis cégnél már dolgozott, kb ilyen irodai adminisztrációs feladatokat.


Ja a szakmába nem vesznek fel, akkor tágíthatod a kort ahova jelentkezel pl akármilyen irodaira. És onnan is már konnyebb valamennyi el továbblépni ha akarsz.


Én ol egy bolti eladótól kezdtem pályakezdőként, majd ügyfelszoli, és csak ezután jött a szakmai vonal..

2022. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,20 éves pályakezdőként.

Bár most kibxtak...

A lényeg,hogy ne olyan állást pályázz meg először,hogy vegyésztechnikus.

Válassz valamit,nézelődj,és izomból dobáljad mindenhova a CV-det!

Ha megadják az oldalon a számukat,hívd fel te őket.

Ha nem,és csak emailben(önéletrajzot csatolva) lehet jelentkezni,akkor küldjed.

Ne sajnáld!

100 helyből 1-2 visszahív az tuti.

2022. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak duma. Emberhiany van mindenhol. Ha szimpi vagy kapsz eselyt


Ez is csak egy duma,a munkahelyek nem mindennap vesznek fel embereket,nem mindig tartanak igényt emberekre.

És ha netán jelentkezik valaki úgy,hogy nincs szükség rá,akkor felveszik ha mondjuk már 20 éve ezt csinálja.

2022. febr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!