Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Délelőttös vagy délutános...

Délelőttös vagy délutános szeretsz jobban lenni? Miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 10:52
A kérdező szavazást indított:
délelőttös
délutános
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Délután.Nem kell korán kelni.
2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakás. Nem viccelek! Nálunk van ilyen munkarend és élvezem, hogy nyugodtan tudok dolgozni. Nem csörög a telefon, nem locsog senki feleslegesen, nem liheg senki a nyakamban, nincs ajtó csapkodás, "melegem van/fázok" - és vonzatai, - és bár a főnökömmel semmi bajom, jó, hogy nem kell váratlanul senkinek sem a rendelkezésére állnom.
2022. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Amíg műszakoztam, az éjszakásat szerettem. Utána jön a délután, mert nem bírok korán kelni de elmegy vele az egész napom. A délelőtt volt a legrosszabb, mert 4-kor kellett kelnem és hiába fekszem le korán, éjfél előtt képtelen vagyok elaludni.
2022. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már szerencsére nem műszakozok, de amíg csináltam addig a délutános volt magasan a kedvencem. Utána az éjszakás, a délelőttöst gyűlöltem a legjobban, nagyrészt azért is hagytam ott az egészet.
2022. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
éjszakás, mindig is éjszaka voltam/vagyok aktiv, kreativ
2022. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Délelőtt. Mert nem csesződik el az egész napom. :)
2022. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Az éjszakás a legjobb. A délutános az csak jobbnak tűnik, mert nem kell korán kelni, idő kell hozzá hogy rájöjjön az ember, a reggeles jobb, éjszakás mégjobb, délutános legszarabb.
2022. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Délelőtt. Délutánt utáltam a legjobban, ha akartam meló előtt kezdeni valamit, korán kellett kelni, ha kialudtam magam, elment az egész nap. Éjszakás héten meg full leszedált voltam végig.
2022. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Délelőttös. Megmarad szabadnak a napom 2. fele.
2022. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem fura akik azt írják, hogy délelőttösben szabadon marad a nap fele, meg nem csesződik el az egész nap. Én délután 3-kor értem haza, és este 8 körül már aludnom kellett (volna), hogy másnap ne kísértetként ébredjek - ugyanúgy kb. 5 óra "szabadidőm" maradt, mint bármilyen más munkabeosztásnál, csak még ezerszer fáradtabb is voltam ami miatt garantáltan SEMMI produktívat nem tudtam csinálni - oké, a fáradtság egyéni, van aki jobban bírja a korai kelést. De a szabadidő órában ugyanannyi marad, mindegy hogy a napon belül hova tologatja az ember a 8 óra munkát.
2022. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!