Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy minden a pénzről szól egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

-A műszaki részen azon versenyeznek, hogy ki ad el többet, hogy prémiumot kaphasson. Ha nem sikerül elérni a kívánt célt, akkor egész hónapban szomorú az adott illető.


- Az emberek többsége több pénzt szeretne a magáénak tudni, de mikor rendelkezik ilyen lehetőségekkel, akkor azok is úgy állítják be magukat, hogy szegények, akik megveszik a minőségibb termékeket is. Én is szoktam ilyet tenni, mert rengeteg megvetést kaptam már alaptalanul az emberektől. Ilyen helyzeteknél mi a megoldás, egységes és több fizetés kell, ami a munkánkat is tükrözi? Esetleg a rosszindulat mellőzése javasolt?


2022. febr. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezért járunk be dolgozni.. csakis a pénz amiatt.
2022. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzért dolgozom, amit meló után a szeretteimre és magamra fordítok. Nálam ezt jelenti a meló. Semmi többet.
2022. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normalis. A penzert jarunk oda.
2022. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is premiumos rendszer van es a honap eleje meg a vege az neha halal, kannibalok egymast olik, hogy tobb premiumjuk legyen. En is🤣 Ha igy megy akkor igy megy, nem vagyok az a meghuzodo fajta, alkalmazkodom a rendszerhez, ha ez kell a normalis fizeteshez, de azert neha faraszto mentalisan. De itthon kipihenem szerencsere. Honap kozepe szokott kicsit lazsalosabb lenni, amikor ugy nez ki, hogy jol all az ember, pihenget egy kicsit, aztan utolso heten meg kell egy hajra. (Mondjuk en igyekszem inkabb egyenletesebben dolgozni, annyira nem szoktam meghuzni az elejet sem, inkabb a lehetosegeket probalom trukkosen kihasznalni.)
2022. febr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!