Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol van olyan okos ember,aki...

Hol van olyan okos ember,aki időt szánna a megismerésemre valamilyen szinten,és el tudná mondani,hogy nekem milyen munka való?

Figyelt kérdés
Illetve,hogy mit kéne csináljak,milyen szervezethez,csoportokhoz kéne csatlakoznom?
2022. febr. 4. 02:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
pályaválasztási tanácsadóra gondolsz?
2022. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Annál többre,szerintem hozzám nem elég.

Már voltam suliban,most dolgozgatok.

De eszembe sincs fizetni,nem is tudom miből egy ilyen-olyan tanfolyamot.

Nekem valami olyan terület kell,ahol valóban nem az számít,hogy kinek hány diplomája van,ami nem ér semmit.

Tud villával,késsel szépen enni,de ennyit tanult az egyetemen.

Nekem pedig ki kéne deríteni,hogy mihez van érzékem,stb stb stb.

Ennél azért bővebb a dolog.

2022. febr. 4. 02:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
"Tud villával, késsel szépen enni, de ennyit tanult az egyetemen." - ezzel a sértő sztereotípiával azért néhány okos embert elriasztottál magadtól. Még ha a bölcsészekre mondod, azt mondom "vicces" vagy, - úgy, hogy én egyébként az vagyok - de így, hogy a bölcsész, az informatikus, a jogász, az orvos és mindenki, aki egyetemet végzett, az hülye, mert csak ebédelni tanult meg az egyetemen... hát... Én az helyedben előbb utánanéznék a dolgoknak, mert süt belőled az informálatlanság.
2022. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Aha.

A lónak 4 lába van,mégis megbotlik.

Nekem ezek közül is csak a kompetens kell.

Egyébként ezek a sztereotípiák nem viccből alakultak ki,mindenki 1 misit akar keresni az irodában.

Bár a napjaink művésze,a DJ már eltűnni látszik.

2022. febr. 4. 03:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdésedben semmi olyat nem fogalmaztál meg, ami kicsit is támpont lehetne.

- "Már voltam suliban [...[" - Milyenben?

- "[...] most dolgozgatok." - Mit?

Eddig egyelőre semmit sem tudunk rólad, csak hogy sematikus vagy, lekezelő és arrogáns.

2022. febr. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lóval foglalkozó szakember, aki spermát gyűjt.
2022. febr. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem tudod mit szeretnél dolgozni,pénzed nincs,az összes diplomás hülye de neked csak okos ember beszélhet.

Valami támpont még ezen kívül?

2022. febr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hullasminkes

Siraso

Egyiknel se beszelnek vissza az ugyfelek….

2022. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, én nem vagyok okos, nem tudok segíteni.


Milyen kár, pedig többek között erre szakosodtam, amit diploma nélkül ugye nem lehet, na mindegy.

2022. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyél autósoktató. 2-vel talalkoztam, de ugyanez a stílus volt mindkettő, mint te. Szoval a stilust mar nem kene felszedni👌👌
2022. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!