Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azonnal fizető alkalmi Diákmun...

Azonnal fizető alkalmi Diákmunka Érd környékén?

Figyelt kérdés
Most csinálom a KRESZ tanfolyamot és kell hozza még egy kis pénz, szóval tud valaki azonnal fizető alkalmi diákmunkat? Keresgéltem a neten is de nem nagyon találtam. Érd, Tárnok, Martonvasar Diósd Százhalombatta, környékén. Fontos hogy alkalmi legyen mert suli meg tanfolyam és edzés mellett nem tudok rendes munkát vállalni.

2022. febr. 4. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg 17 éves vagyok.
2022. febr. 4. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy csomó építkezés folyik Érden, oda talán elmehetsz segédmunkára. De csak ha épp nincs suli, mert munkaidőben folyik az építkezés. Úgyis talán lesz síszünet.
2022. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében, később utalják a fizetést, tehát máskor tudod rendezni a KRESZ tanfolyam költségeit. Még szerencse, hogy nincs párod, mert akkor ő is sok időt kitöltene a napodból. Szerintem.
2022. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lányokat felvesznek építkezésre?
2022. febr. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!