Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi munkánál mennyire...

Külföldi munkánál mennyire nénznek utána az előző munkahelyeknek?

Figyelt kérdés

Belehet írni munkahelyet ha nem voltam bejelentve?Mennyire néznek ott utána?

Szállodai munkáról van szó.Szobalány,konyhai kisegítő stb.nyelvtudást nem igényel



2022. febr. 6. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd be. Ha utána néznek az úgy megy, hogy tőled kérnek kontaktot és megkérdezik, hogy tényleg dolgoztál e ott. De ilyet meg tudsz adni valószínűleg.
2022. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelye válogatja, de nem fogják az összes munkahelyed végighívogatni. Akkor hívnak fel valakit ha ismerik az illetőt és megkérdezhetik mennyire váltál be. Egyébként is van próbaidőd, ha nem válsz be akkor hastala vista.
2022. febr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a benyomasok utan az szamit, hogy dolgozol, de nemcsak a fizikai resze, hanem a mentalitas. Azonnal vagy elobb-utobb kiderul, ha valami nem tetszik.
2022. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

a "külföld" az eléggé tág fogalom


angliában pl ajánlólevelet kérhetnek 2 embertől aki ismer és igazolja hogy kb igaz amit mondasz

2022. febr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!