Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tehetném magam ezentúl?

Hogyan tehetném magam ezentúl?

Figyelt kérdés

Egy gyárban melózom, sajnos múlt héten pénteken felmondtam...


Tavaly májusban kezdtem ott, azzal kezdődött, hogy megvonatták a fizetésem egy részét, át kértem magam másik részlegre.

Folyamatosan baxogattak, a legtöbb munkát nekem kellett ellátni, át kellett folyamat mászkálnom a raktárba, folyamat sz*pattak, fent voltak az emeleten a cuccok, állandóan szaladgálnom kellett...

Legtöbbjük ellenben csak címkézős munkát csinálnak, egész nap ültek, ugattak nekem folyamatosan, mindig ment a vita.


Egyre többször kiabáltak velem, egyikük meg is akart verni.

Ezután felhívtak az irodába, hogy nem tudják mi lesz, bérmegvonás vagy ki is rúgnak, ekkor én felmondtam.


Annyira bánt ez az egész, tudom hogy nem az én hibám ezek, de sajnos most e miatt új munkát kell keresnem és lelkileg teljesen ki vagyok :(


Hogy tegyem magam ezen túl?


2022. febr. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy meló...ne vedd fel ennyire, jön másik, most inkább pihend ki magad ne rágd.
2022. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs pihenés, felmondási idő van...
2022. febr. 7. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek készültél ki ezen ennyire. Rakat más gyári munka van. Engem volt gyár ahonnan kirúgtak, mert szerintük lopni akartam egy doboz gyógyszert.:D Természetesen olyan ment árulkodni a főnökhöz akivel amúgy sem jöttem ki jól. Aztán pár hétre rá sokkal jobb munkát találtam annál jobb fizetésért.
2022. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked sem esne jól, ha kiközösítenének...
2022. febr. 7. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyre kell menni ahol nem közösítenek ki. Mi ezen annyira bonyolult?
2022. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És olyan hol van? :(
2022. febr. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!