Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen munka?

Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés

Ahol nem a másokkal való kommunikáció a lényeg, inkább háttérmunka, megmondják mit csinálj, te meg megcsinálod. Nem pörgős, nem mosolygós, nem időre megy, nem ügyfélhívogatós, nem kell kommunikációs készség használata, és normál munkaidőben ami nem hajnali 3-tól kezdődik.

Megmondják mit csinálj, te meg megcsinálod.

Létezik ilyen valahol? Vagy ne keressem...?


2022. febr. 8. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ilyen nincs
2022. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Raktaros, arufeltolto, takarito, ennel sokkkal tobb van, de kapasbol ezek jutottak eszembe.
2022. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ejjeli or, vagyonőr, nekik sincs sok feladatuk. Sokan alszanak is a munkahelyen, de ezt en masodallasnak tudom csak elkepzelni.
2022. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,a raktáros talán.

De az sem lehet rossz,ha egy helyen meg kell csinálnod egy adott feladatot,elkészítened valamit,és mások addig más feladatot kapnak máshol.

Vannak egyedül végezhető munkák,viszont törvények IS.

Én ahogy tudom,egyedül tilos dolgozni,mert bármi lehet az emberrel,és akkor nincs ott senki hogy segítsen.

Mintha csak azért féltenék az életed,mert ember vagy,és nem azért,hogy minél tovább munkaképes maradj...

Na mindegy.

Nem pörgős...

Hmm.

Az a baj,hogy minél több elvárás van,annál nehezebb találni.

Nem időre megy...

Az én kevés eszembe nem jut semmi jelenleg...

Kapitalizmusban van egy minimum,nem hiszem hogy létezik ilyen.

Csinálj annyit,amennyit tudsz? Ilyen max kicsi,részfeladatokban fordulhat elő...

2022. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most akkor aki nem pörgős, meg nem tud napi 8 órán keresztül kommunikálni, meg nincs teherbírasra az akkor a természetes szelekció áldozata?

Azt nem tudom, más szociális fóbiások, vagy aszociálisak meg autista spektrumon lévők hol dolgoznak?

2022. febr. 8. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ehh,értem én a te bajod.

A baj az,hogy sok munkakör nincs,limitált kiadásúak.

Sok hely van az országban.

Nyilván laksz valahol,ha el akarsz menni,az már más dolog.

Valamennyi félretett pénzre szükséged van.

Ezer faktor van.

Vannak olyan helyek,ahova csak 20 év tapasztalattal kerülsz be,vagy csak akkor nő vagy és te vagy a főnök micsodájának a karbantartója,vagy ha úgy mész oda,hogy a bőrőd alatt is diploma van.

Vannak helyek,akik leszrják!

Vegyünk fel 1000 embert,úgyis csak kettőt tartunk meg!

Aztán vannak helyek,ahol vagy bírsz,vagy nem. Ez a meló,ez van.

Vannak helyek,ahol fűt-fát ígérnek,fejlődési lehetőségek,stb.

Kiszúrják a szemed ilyen címszavakkal,aztán ezeket max 20 év múlva kapod meg,ha megkapod.

Viszont a munkakörökből nincs sok.

Orvos,pincér,építőipar,gyár,még lehetne sorolni,de nincs olyan mocskosul sok,és gondolom van végzettséged.

Olyan munkára is jutottam már én személyesen be,amihez nem kell végzettség,csak előny ha van.

Ilyen pl a boltos,ilyen pl a pincér,most több nem jut eszembe.

Hát itt sokan csak áldozatok vagyunk ebben az országban,ebben az elqrvlt sztereotípikus társadalomban.

Ne legyenek előítéleteid a tízezredik sztereotípiával való találkozás után sem,különben nem vagy értelmes!

Viszont tényleg talán a raktáros.

Mész mindenfele dobozzal a kezedbe,ritkán kell beszélni,hogy mit hova vigyetek és kész.

Ebédelni egyedül is lehet.

Talán a csinálj annyit,amennyit tudsz résszel van a baj.

A nem megerőltető munka,amit te keresel szerintem.

Hát van abból is...

Kérdés,hogy mit várnak el viszont!

Könnyű,tehát toljad ezerrel!

Na de ne legyünk ennyire negatívak,biztos vannak helyek.

Az én utam úgy kezdődött,hogy kikerültem a suliból.

Voltak kapcsolataim,mert én már kis iskolás koromban szerettem zsebpénzt szerezni,és mentem dolgozni emberekkel.

De ezzel nem vittem sokra.

Elkezdtem munkát keresni,protekcióval sem jutottam be egy helyre.

A szakmámat feldghtom a sggbme.

A környék a lényeg,nem az hogy hol hány jó opció van...

Hiába van,ha máshol van.

Gyűlölöm az agyhalottakat,azaz a fajtám 99%-át.

Magyarország valami kegyetlen.

Annyi jó opció van,ménemválasztó egyet,semmirekellő vagy,vagy dógzó!

Az ember általában nem 160 km-re lakik a munkahelyétől.

Aztán most megpályázok egy állást,és reménykedek.

Voltak még munkáim,csak 2 lehetőség volt.

Van én nem tetszettem nekik,vagy a meló nem tetszett nekem.

Nincs olyan,aki ezt élvezi.

Én nem egy fontos láncszem voltam ott,hanem csak a következő.

Aztán volt,amit szerettem viszonylag,főleg a többihez képest,csak hát kivágtak mert miért ne.

Voltak helyeim,viszont kész katasztrófa volt mind.

Én azt a koncepciót követem,hogy ha annyi,amennyi a jó magyar fizu,akkor legalább megerőltető ne legyen,mert biztos hogy nem izzadok vért a semmiért.

Az a baj,hogy a sok agyhalott ezt megteszi,bár sok helyen már megadják amit illik(azért ne túlozzunk),mert sokan meg nem dolgoznak hgyérxrér,és ezt tapasztalták elégszer ahhoz,hogy gondolkodjanak egy kicsit a dolgon.

Illetve a másik szempont,hogy ne csak ebédszünetben lehessen rágyújtani,hanem azon kívül is legyen rá alkalom.

Hát... több-kevesebb sikerrel biztos meg lehet tálálni egy ilyen helyet.

Az a 3 perc a napból marhára sok,egyből munkakerülő leszel a szemükben.

Ez csak egy opció,de számomra ez van.

Előny,ha nem dohányzó.

Most találtam egy helyet,ahova gyalog ki tudok menni.

Ez most minden lehetőségem,és még talán van protekcióm is.

Nem egyszerű a kisembernek,nem nekünk tervezték.

A balcsit,ahol 600 ft egy fél literes víz sem nekünk tervezték.

A nagyoknak igen,akik be akarják magyarázni,hogy milyen nehéz,komplex a munkájuk,miközben egy csavart nem tudnak betekerni a helyére,és azzal magyarázzák a tehetetlenségüket,nemtudásukat,hogy nem az ő dolguk.

Külföldön tuti,hogy van lehetőség,viszont ott sokat dob ha vannak kapcsolataid.

Más mentalitás,más emberek,más cégek,akik kicsi többet tudnak az itthoniaknál.(Akkó lesz bevétel,ha sokat spórúsz a munkásaidon,kevés pénzt fizetsz nekik,stb)

Sokaknak valóban jól megy,és azok többet tudnak felmutatni,mint hogy 10 milliárd forint a különbség az előző évhez képest,köszi a melót,itt van 8570 forint bónusz év végén,boldog karácsonyt...

Nem tudom,hogy mit találhatnál,kezdhetnél...

Talán jó lenne,ha valami átlagot fizető,de nem megerőltető melót elviselnél ebben a kutya országban,ezek között a kutya emberek között,és spórolnál valahogy.

És lelépnél.

Vagy esetleg még találnál egy pár extra pénzforrást.

Az sokat segítene.

2022. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán az újságírás.
2022. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen irodai munka van. Annyi, hogy általában hatàridôs feladatokkal, úgyh nem vakarhatod a segged órákig. De megszakadni sem kell
2022. febr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha felveszik,ha van végzettsége...
2022. febr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én rendszergazdaként ezt csinálom.
2022. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!