Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki munkaközvetítő által kimegy külföldre, és már rögtön a megérkezéskor beállítják dolgozni?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy éppcsak elfoglalta a szállást -vagy még talán azt sem-, és rögtön viszik melóba, nem törődve azzal, hogy esetleg ki akarná pihenni az út fáradalmait?

Facebookon egy hollandiai magyar csoportban olvastam ilyet, nekem kamunak tűnik. Vagy tényleg van ilyen?



2021. okt. 13. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Én itthonról interjúztam, hétvégén mentem ki, hétfőn már munka volt. Szerintem inkább ez, mint mikor keresgélsz és csak a szar jut
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
2 haverom pont Hollandba mentek ki még a Covid előtt, és ők is ezt mondták, hogy tényleg úgy van, targoncásnak szegődtek, és szinte rögtön kezdtek, mikor megkapták az állást.
2021. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elolvastátok a kérdéskiegészítőt? Arra gondolok, hogy amint megérkezik, kiszáll a buszból vagy mikrobuszból (vagy amivel kiment), már rögtön viszik is dolgozni.
2021. okt. 13. 13:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egészen más, ha valaki már kint van pár napja vagy hete, keresgél és talál egy olyan állást, ahova felveszik úgy, hogy abban a minutumban kezdenie kell, mint hogyha 1 napos utazas után pihenés helyett arra kötelezik, hogy egyből menjen gályázni.
2021. okt. 13. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Hihető, Hollandiába kb másfél óra az út, én is mentem már úgy munka-ügyben hogy egyből a melót intéztem ahogy odaértem. Azért nem a világ túlfelén van.
2021. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: Repülővel annyi. De busszal vagy autóval majdnem 1 nap. Közvetítők (pláne ha fizikai munkáról van szó) repülőt szoktak fizetni, nem valami olcsóbbat? És az nem mindegy, hogy csak munkát intéztél érkezés után, vagy már egyből dolgoztál?
2021. okt. 13. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Simán. Az ilyen trógermelóknál amit simlis magyar közvetítök intéznek szerintem pontosan így működik.
2021. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=WrHK30sA2Fc


Na itt a néhai Zvolenszki Zoli pont ilyen sztoriját mesélni vasárnap hajnal 4kor elindult a fuvarral Hollandiába másnap hajnal 3 után megérkeztek a szállóra és közölték vele hogy szedje össze magát viszik a munkába kezdeni.

2021. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

#6

Voltam már autóval is, akkor se volt egy nap, autobahn van jó szakaszon, ott lehet menni. BP - AMS végig autópálya. Amúgy a KLM nem olcsó, viszont mennek fapados társaságok is, nem olyan drága a jegy azokra.

Dolgoztam, így értettem amit írtam.

2021. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eleve olyan munkak vannak, hogy annak a faradalmait is ejjel utana pihened ki, ha ilyen uton mesz.
2021. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!