Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az nem “gáz”, ha...

Szerintetek az nem “gáz”, ha apukám soron dolgozik én pedig az irodán bérszámfejtőként ugyanannál a cégnél?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok egy cégnél, mint bérelszámoló. Apukám ezidáig az építőiparban dolgozott, de sajnos a téli leállásuk óta nincs munka és nem is tudják, hogy mikor lesz.

Sajnos itt Békés megyében nem sok lehetősége van az embernek ezért apa megpróbálná azt a céget, ahol én dolgozom.

Igazából ebben semmi nem lenne, viszont apa próbálkozott már korábban gyári munkával, de az nem az ő világa… csak ugye dolgozni meg kell.



2022. febr. 9. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
99%

miért lenne gáz?

az gáz lenne ha apád otthon döglene egész nap és eszébe sem jutna elmenni dolgozni

2022. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel!
2022. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ár miért lenne gáz?

Ha udvarsöprögető lenne, akkor sem lenne gáz!

Téged kitaníttatott "irodistának", legyél rá büszke!

2022. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint arra gondolsz, hogy széggyellnéd őt? Mert akkor ja elég gáz, hogy ilyen gyereke van aki széggyelli a kétkezi munkát.

Vagy úgy érted neked kellemetlen apádra nézve, hogy ő ott gürizik te meg ott ülsz bent az irodán. Ez esetben szerintem neki nem. probléma, persze attól függ milyen típus.

2022. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked kell úgy hozzáálnod ahogy kell.. elfogadnod. Ha neked nem ciki vele bemenni dolgozni majd hazamenni ezen felul esetleg ebedszubetben egyutt enni egy munkassal ha teljes vallszellessegel felvallalod hogy az apukad akkor nincs problema. De ha megis problemad lenne vele akkor sem birsz mit tenni mert neki is meg kell elnie.. vagy bevallalod hogy ha ciki oda adod neki az ott megkeresheto penzt hogy ne menjen oda dolgozni
2022. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ti vagytok az egyedüliek a világtörténelemben.

Nem fejthetsz neki több bért, mint ami a szerződésben van.

Nem a főnököd.

Nem vagy a főnöke.

Nem függtök egymástól.

Miért ne?


Volt olyan, hogy az egész család egy gyárban dolgozott.


Ha meg lenne családi magáncégetek, akkor mindenkinek meglenne a maga feladata.

2022. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!