Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem küldi be a munkahely a...

Ha nem küldi be a munkahely a tàppénzes papirom most tényleg nekem kellene zaklatni ezzel a bérszàmfejtöket es nem a fönöknek?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jeleztem hogy ettöl addig tp n voltam.

Ugye a bérem radikàlisan csökkent a köv.havi is.

Egyszerüen ülnek rajta.

Nem egyszer kértem e mailben a bérszamfejtöket.telot alig veszik fel es teloban azzal ràztak le hogy de küldték, aztan kiderült nem is, igy telefonàlhatok ujra.


Erröl az egészröl tud a fönök es egyszerüen csak széttàrja a kezeit, hogy ö nem tudja miert nem intézik, én kérdezzem hivjam stb öket.


Csak épp ugy bevillant amugy, hogy amikor én kések valaminek a leadàsàval a munkàban(önhibàmon kivül), akkor elég nagy szàja tud lenni, meg fenyegetözni, viszont ha nekem késik valamivel a munkahely, akkor meg mossa kezeit és én "boxoljam"le a könyveléssel.


Nem neki kellene ràjuk piritani? Ez nem a fönök feladata lenne, fenyegetözni, hogy minek fizeti akkor a könyvelöket, vagy barmi, amiket hozzàm szokott dobàlni, ilyenkor miért nem nyitja ki a szàjàt? Tekintve hogy azt vàrja hogy en csesszem le a bérszàmfejtést ugy, hogy en nem is vagyok a fönökük??


Mivel ràadàsul munka kapcsàn együtt kell müködnünk nem lenne jo ha elharapozodna a helyzet,de ök kezdik hogy többszöri kérésre sem intézik, ergo fönök nelkül az osztàlyok közt mennek majd a "harcok", mert ugye ilyen aprosàgokkal indul el mindenfele lavina is. Egy kis pofon erre, egy arra aztàn "tömegbunyo"


A fönök meg mossa kezeit.


Most csak ugy filozofàlgatok

Hétfötöl kezdödik a hideghàboru most màr. Es kicsit beötlött hogy maga a fönök generàlja ezzel a mossa kezeit hozzààllàssal.


Vagy nem jol làtnàm?



#fönöki feladatok #osztàlyok vezetése
2020. jún. 7. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem neked a főnököd felé kell jelezni. Semmi esetre sem neked kell lemeccselni a könyveléssel/TB és bérüggyel.

Külsős TB ügyintéző van amúgy, vagy cégen belüli?

2020. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Külsö vàllalkozàs a könyvelö/bérszàmfejtö iroda.

Nem értem mièrt hàritja ràm a fönök!

Ismételten kértem a tàppénzem intézését tölpk mai napon alatta bemàsolva a korabbi bekérö levelek, masolatban a fönök.

2020. jún. 8. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!