Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miket szoktál bent enni?

Miket szoktál bent enni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Otthonról hozott szendvics,ebédmaradék vagy rendelünkm
2022. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Amit én viszek/veszek magamnak. Nem szokott belőle probléma lenni.
2022. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyjából egy éve a saját főztömet eszem munkahelyen is. Van nálunk menza, csak az ottani ételektől nagyon híztam, ezért kezdtem magamnak főzni.
2022. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van étterem a munkahelyen,menü 630 Ft és még van 2-3 opció kicsit drágábban 1-1200 Ft körül.Szép kártyával megéri,jóval olcsóbb mint más éttermekben és nem kell főznöm annyit.
2022. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van amikor csak pékárúkat hozok ilyen édes sütik túrós táska fahéjas csiga stb, van mikor hozok 1 csomag pilóta kekszet és egész nap azt eszem, van mikor rendelek kaját, kínait, vagy gyros tálat, pizzát stb mikor milyen kedvem van,van mikor útközben veszek valami ilyesmi kaját, ritkán otthonról hozok főtt kaját.
2022. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főzni szoktam és viszem én is párom is ha nem főzök akkor neki összepakolok két dobozba felvágottakat kolbit szalonnát sajtot zöldségeket mellé valami kenyér v kifli zsömlével.

Szereti összerakni :)

Én akkor valamit veszek magamnak ami nem vészes max néha egy drágább ebéd. De ritkán nem sikerül megfőzni két hetente fordul elő ha sokat dolgozom.

Párom terepen dolgozik építkezésen neki nincs lehetősége normális ételt szerezni ha nem tudok főzni.

Na érte bármikor meg csinálok valami laktató finomságot még ha félig alszom is :D

25/n

2022. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ritkábban főzök, gyakrabban kajálda a többiekkel, jelenlegi helyemen a lenti kajálda, előző helyemen az irodától 10 percnyire egy nagyon szutyok, de olcsó afgán kajálda.

Egyszerre zónaadagot eszem, de többször keveset, illetve folyamatosan, az uzsonna1, uzsonna2, uzsonna3 az magok, gyümölcs és keksz.

2022. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!