Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell(ett volna) megbeszéln...

Mit kell(ett volna) megbeszélni egy felmondáson? Beadom a papírt, letöltöm a 30 napot és ennyi-ezen mit kéne megbeszélni?

Figyelt kérdés

A főnök a hátam mögött péofázik rólam, sőt ellenem hogy „csak úgy“ felmondtam, és meg se próbáltam megbeszélni a dolgokat. Nem értem mit kellett volna megbeszélni ezen?


Találtam más helyet, itt beadtam a papírt, indul a 30 nap, letelik, többet nem jövök. ezen nincs mit megbeszélni.


Megbeszálni azon időszak alatt lett volna mit, míg itt voltam állásban. Hogy miért nem volt egy fillér emelés se 3 év alatt. Na azon lett volna mit megbeszélni. De hát megmondták nincs keret. Ha nincs hát nincs, akkor nincs mit megbeszélni, akkor válás és kész.


2022. febr. 13. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol azzal az emberrel aki hamarosan az ex főnököd lesz? Felesleges energiát álldozol egy olyan dologra amire nem kellene, ezáltal csak le meríted önmagadat, kell ez neked?
2022. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Végre otthagyod az alapítványi iskolát?
2022. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igy van jól tetted

Ha sokat pofázik, menj táppénzre

2022. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a felmondasod előtt jelezni kellett volna nyíltan hogy elégedetlen vagy. Talán ezt hiányoltak. Bár szerintem 10-ből 9 ember nem tölt időt ilyesmivel hanem dobbant. Ezt nem rosszindulatbol írom, így láttad helyesnek. Az is elkepzelheto hogy meg akart volna győzni hogy maradj.. (nyilván uazert a berert.. :D)
2022. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!