Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkàltatónak menyire szàmít,...

Munkàltatónak menyire szàmít, hogy ez előző munkahelyen, hogy tàvozott az adott jelentkező?

Figyelt kérdés
pl azonnali felmondàs lopàs miatt, közösegyezès, vagy a munkavàllaló mondott fel azonali felmondàssal?
2022. febr. 17. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindig megkérdezték hogy miért jöttem el az utolsó munkahelyemről
2022. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ felhívják-e az előző munkahelyedet. Gyakornoki helyeknél legalábbis elkérnek egy kontaktot, hogy lecsekkoljanak, nem tudom teljes állásnál ez hogyan megy.

Az kicsit gyanús lehet, hogy úgy keresel állást, hogy nincs munkaviszonyod. Biztosan rá fognak kérdezni mi lett az előző munkahelyeddel.

2022. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy nèz ki, hogy èn mondok fel azonnalival... tehàt semmi extra, csak nem tudom menyire befolyàsoló tènyező.
2022. febr. 17. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ki lopott tőled? Annyira kínos dolog történt, hogy nem akarod elmondani nekik a szitut? Egyébként meg elégedjenek meg annyival, hogy egy céges dolog miatt jobbnak láttad a távozást. Vallatni belsős céges ügyekről nincs joguk, az meg még mindig jobb eset, ha te távozol önként.
2022. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem. az èrdeke, hogy a règi hely felmondàsànak módja, menyire befolyàsol, egy àllàsinterjú kimenetelèt.
2022. febr. 18. 05:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. Arra azért érdemes ügyelni, hogy ne ekézd nagyon a korábbi munkahelyet, mert az lehet a szemükben piros lámpa.
2023. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!