Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a megszólítás ha több...

Mi a megszólítás ha több ügyintéző ír ugyan arról az email címről?

Figyelt kérdés

Egy céggel levelezek éppen termékeke szállításának ügyében, viszont az email cím nem konkrétan egy emberhez tartozik, hanem több ember ír ugyan arról a címről. Gondoltam a "Tisztelt Ügyintéző" és hasonló társaira, de ők mindig "Kedves keresztnevem" üdvözlést használnak ezért kicsit olyan furának tartom, hogy én Tisztelt XY-al kezdek ők meg mindig Kedveseznek.


Mi lenne ebben a helyzetben a megfelelő?



2022. febr. 17. 09:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a "Kedves Ügyintéző" felé hajlok a legjobban, az szerintetek megfelelő?
2022. febr. 17. 09:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt Cégnév!
2022. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyen dolgozom. Akkor se akadok fenn, ha az utoljára vele beszélő kolléga keresztnevét használja, meg akkor se, ha kedves cég néven jelentkezik.
2022. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én nem kedvesezek vissza, hanem maradok a Tisztelt XY-nál. És mindig annak válaszolok, akitől az előző levelet kaptam. Ha ők adogatják egymás közt az ügyeket, ahhoz nekem semmi közöm. Ha reflektálok, akkor valakinek válaszolok. Az ő nevét használom a megszólításban.
2022. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt Cím!
2022. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Tisztelt Hölgyem/Uram-ot szoktam írni.
2022. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!