Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idővel előbb érjek be...

Mennyi idővel előbb érjek be a munkába?

Figyelt kérdés

Ha 8-16:30 ig van a munkaidő, amiből a fél óra kaja szünetet is le kell dolgozni ( amire nincs idő rendesen és a többi kolléga kinézi és beszéli azt aki leül és eszik) akkor 8óra előtt hány percel szoktatok beérni? Egy új helyen megkaptam a letolást,pedig 20percel a kezdés előbb ott voltam. Mondván hogy üzletvezető helyettesi pozícióban 7re bent kell lenni, mert annyi az előkészület. Persze néha tovább is kell maradni 15-30percel kollegalitásból műszak váltáskor, és ezeket nem fizetik ki.

Nem szeretném otthagyni ezt a helyet, de ingyen sem fogok dolgozni. Azt gondolom munka előtt 15-20 percel ha itt vagyok az bőven jó. Kinek mi a véleménye, hogy lenne jó?



2022. febr. 18. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

tök mindegy nekünk mi a véleményünk

az újnak kell alkalmazkodnia a helyhez

vagy meg szokod vagy megxopod

2022. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez csak és kizárólag Rajtad múlik, meg hogy mi a helynek a kultúrája. Az is fontos, hogy milyen hosszú távra tervezed ott a karrieredet. Ha üzletvezető helyettes vagy akkor a munkáltatód nem csak az idődet vásárolja és fizeti meg!!
2022. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem, hogy alkalmazkodni kell, de más dolog az ingyen munka. Ha annyi a teendő, legyen előbb egy órával a munkaidő. Vagy fizessék ki. Napi fél-1 óra ingyen túlóra heti/havi/ éves viszonyban nem kevés. És semmit sem kapsz cserébe, csak onnantól az lesz az elvárt és hajtanak megjobban. Nyilván egy normális határon akarok táncolni, ezért érdekel hogy ki mennyi idővel előbb ér be a melóba.
2022. febr. 18. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt már a felvételi elbeszélgetésen tisztázni kellett volna
2022. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha be kell mennem, akkor pontosan érkezem. Ha épp úgyis arra járok legfeljebb 15 perccel korábban megyek be. Addig akár órákat is eltöltök egy emelettel arrébb.
2022. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tisztázva lett. Fizetett túlóra van munkaidőn túl. Azonban a valóságban ahogy leírtam, mégsincs.
2022. febr. 18. 21:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha husz perc alatt meg tudod csinalni a munkat, amit kezdes elott elvarnak?


Sztem #2-es jol mondja. Attol fugg, h mit szeretnel a kesobbiekben.

Ha atmeneti, akkor annyival elobb menj be, ami sztem eleg.

Ha maradnal, esetleg elorelepnel, akkor meg menj az elvart szerint. Ezt tanulopenznek hivjak ebben az esetben. Inas idoszak.

2022. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

7:55 kor esek be.. átveszem a cipőmet, 8:00 kor a helyemen vagyok.


Ha valaki azt mondaná, hogy menjek be fél órával előbb, azt körberöhögném.

2022. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
ha tisztázva lett akkor hétfőn odamész a főnöködhöz és megmondod neki, hogy nem ez lett megbeszélve
2022. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
egyébként a 8-as jól beszél a régi helyeimen én is egy kávéval érkeztem előbb
2022. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!