Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik a baba születése...

Anyukák, akik a baba születése után nem tudtak a régi helyükre vissza menni, a tervezett munkába állás előtt mennyi idővel kezdtetek komolyabban állást keresni?

Figyelt kérdés
Érdemes úgy önéletrajzokat küldözgetni már most ha pl. fél év múlva szeretnék dolgozni kezdeni? Azt tudom, hogy nagyon hosszú időbe telik állást találni, de tapasztalataitok szerint komolyan veszik azokat a jelentkezőket is, akik pl.szeptemberi álláshirdetéseket pályáznak meg, de jelzik, hogy csak februártól tudnak munkába állni?

2012. szept. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha szeptemberben hirdetik akkor legkésőbb októberben munkába kellene állni. De próbálkozz, végül is veszteni valód nincs.
2012. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos sok helyen ha felvesznek, akkor "holnaptól" kell menni.

De szerintem ha megpróbálod, azzal nem veszíthetsz semmit. Ha találsz valami szimpatikusat, akkor küldj nekik önéletrajzot.

2012. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most szeptembertől akartam újra dolgozni és július végén kezdtem el jelentkezni álláshirdetésekre.

Egy kisvárosban élünk, ahol alig-alig jelenik meg egy-egy új álláshirdetés, ismeretség nélkül pedig nagyon nehéz jobb munkát találni.

Én az elmúlt hónapot intenzív álláskereséssel töltöttem, bementem minden olyan céghez, vállalathoz, ahol némi esélyt láttam, de mindenhol csak visszautasítottak.Végül megjelent egy hirdetés, álmaim munkája, amit meg is pályáztam, behívtak interjúra és szeptembertől dolgozhatok.Optimistának kell maradni, akármilyen nehéz is:)

2012. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!