Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szintű lehet informatik...

Milyen szintű lehet informatikából az az ember, aki hajlandó elmenni sulis rendszergazdának bruttó 260-ért? Ha értene valamihez, ennyiért heti szinten elmehetne melózni

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát alap szint sztem, aki az informatika világának szenteli magát az nem nagyon akar leragadni ennél a szintnél. Ami egy rendszergazdának tudnia kell azt egy átlagember max fél év alatt megtanul.
2022. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szét tud szedni-összerakni egy gépet, fel tudja telepíteni a programokat.


Egyik tanáromat idézve aki könnyű helyet szeretne menjen el sulis rendszergazdának és azt csinálhat amit csak szeretne mert ennyiért nem fognak mást találni a helyére.

2022. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

" és azt csinálhat amit csak szeretne mert ennyiért nem fognak mást találni a helyére."


Ahogy auzt Móriczka elképzeli!!!! Voltam sulis rendszergizda , a suli bezárt nyárra, de nekem (meg a technikaiaknak) be kellett járni az üres kongó épületbe mert nem volt elég szabink.... az iskola nyárra 7 hétre bezárt, és ebből mi 2 hetet vehettünk ki = 5 hét bejárás.... a kongó üres épületben, csinálni a semmit...

2022. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

"Ha értene valamihez, ennyiért heti szinten elmehetne melózni"


Tudnám, miért méri a csőcselék a munka és a tudás minőségét abban, hogy mennyit keres vele az illető... Én is úgy vagyok vele, hogy ezredszerre is a 300 nettót választanám a 600 helyett, ha tudom, hogy

a) nem baszogatnak, nem stresszelnek, rugalmas a munkaidőm (mégjobb, ha home office) és időben hazaengednek, hogy esetleg időm is legyen elkölteni azt a pénzt, amit megkeresek


Vagy


b) nem meresztem a seggem egy idő után 5 éve nem frissült tudással, hanem kutathatok, fejlődhetek, interdiszciplináris területen mozoghatok, alkalomadtán támogatnak a doktorin folytatott tanulmányaimban is



6 millió forintot költöttem eddig arra, hogy tanulhassak. Szerinted hol érdekel, hogy 200 fölött mennyit fizetnek nekem azért, hogy tanuljak is, ne csak robotoljak, ha végre nem én fizetek érte? Na ugye.

2022. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"Én is úgy vagyok vele, hogy ezredszerre is a 300 nettót választanám a 600 helyett"


A rendszergazda nem 300 nettót kap, hanem 260 bruttót (= 170 nettó)

2022. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha programozás a munkád, de nem fejlesztőként, hanem kutatóként alkalmaznak, akkor sem keresel többet.


Szutyok tesztautomatizáló melóért 800-as nettót kínáltak. Tök jó, csak felkötöttem volna magam az első munkanapomon, annyira gyűlölöm azt a munkakört. Data scientistként még nem keresek ennyit, mert nem olyan a projekt, hogy rommá pénzeljenek minket, de legalább nem akarok meghalni...

2022. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

5

És? 300 nettó is szar pénz a szakmában

2022. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

"És? 300 nettó is szar pénz a szakmában"


És ennek MI KÖZE A kérdéshez?

2022. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet még tanul. Tapasztalatból mondom, egy képzés mellett rendszergazdának meg ügyeletes recepciósnak lenni a legjobb. Napi 2 óra munkára kapod a bért, közben ketyeg a szakmai tapasztalatod is és a maradék 6 órában azt tanulsz, amit akarsz.
2022. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Középsuli szintű
2022. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!