Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy keresnek az örömlányok?

Hogy keresnek az örömlányok?

Figyelt kérdés

Mármint azok, akik lakáson várják az ügyfeleket, vagy lakásra mennek. Mennyit kereshetnek vajon?

Azt, hogy milyen munka tegyük most félre. (Én nem akarok az lenni, mielőtt jönnének az okos kommentek, csak azért érdekel, mert némelyik fullos lakással rendelkezik, némelyik meg csak szimpla lakással)


2022. febr. 19. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
ha úgy számolsz, hogy egy hónapban dolgozik 30 napot, napi 5 vendéggel és 1 óra 15,000 Ft ( ami az olcsó kategória ) akkor az 2 250 000 Ft-ra jön ki :D
2022. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az rengeteg pénz :D
2022. febr. 19. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Elég jól. Ha lekatázza, akkor az havi 50 ezer, évi 5000 kamara, évi 50000 ipa, 3000 Ft a számlázóprogram, a könyvelőnek meg fizet természetben. :D
2022. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, mennyit dolgozik.


Azért nem egyforma a lakások minősége, mert van köztük sok, aki vándorol az országban. Ilyenkor nem saját lakásban vannak.


Nekem is van egy lány akinél egyszer voltam mikor itt volt nálunk a városban és hirdette magát. Azóta ha jön ide előtte mindig ír nekem, hogy ha gondolom szívesen lát.

Akik szimpatikusak, normálisak voltak vele azoknak elmenti az elérhetőségét, és szól nekik. Így sokszor nem is kell neki hirdetni az adott városban mert visszajárók vannak. Én 30 ezret fizetek neki egy órára(gondolom mások is), egy nap 3 kuncsaftot vállal, és általában 5 napot van itt a városban. Tehát 5 nap alatt 450 ezret keres napi 3 menettel.

2022. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vendég 15000, de ha szerencséjük van, akár 60000 Ft-ot is beszedhetnek az elégedett vendégtől.
2022. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Pont az olyan örök vesztesekből élnek, mint a #4-es. 30 ropit kidobni 1 órára egy olyan lukért, amibe előtte már 500-an megfordultak. Csakis egy férfi lehet ennyire hatökör. 😂
2022. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

A 4-es vagyok!


6-os!


Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk a bölcs gondolataidat!

Nyomtam is neked egy zöldet, hogy meglegyen az örömöd, úgyis tudjuk, hogy csak azért írtad!:)


Mehetsz tovább! Ez a kérdés nem neked szól!

2022. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy a szórás, havi 1-4 millió között.


Akiknek szép lakásuk van 30 ezer és a fölötti óradíjban dolgoznak.

Aki extrákat nyújt 50-60 ezret is elkér.

Nem tudnak folyamatosan dolgozni mert elfáradnak és készülődés is időbe telik.


Vannak akik műszakokban dolgoznak.

Úgy kell elképzelni, hogy van egy lakás amit felváltva 3-4 -en használnak.

2022. febr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nagyon jól lehet így keresni, viszont szerintem ehhez gyomor kell hogy valaki bevállalja. Ennyire nem kellhet a pénz senkinek, hogy így lesüllyedjen
2022. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valtozo, nem hiszem, hogy mindegyiknek megvan a napi 4-5 vendeg. A fiatal, vekony / atlagos, nagymellu lanyokra biztos nagyobb a kereslet, mint a tobbiekre. Egy rakas olyan no van fent, akik sehogy se neznek ki. Ok nem hiszem, hogy bezsebelnek havi 1 milliot.
2022. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!