Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akar a cégnél, mindenki...

Miért akar a cégnél, mindenki jó munkaerő lenni?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársnőm, aki 45 év körüli, 2 gyereke van. Gyakran elmondja, hogy mikor vettek új házat, vettek fel támogatást is, keveset keres szakértőként stb. Mikor mindig kedves az ember vele, meg a segítséget inkább neki ajánlja fel az ember, akkor is rosszindulat és harag van benne, de az öltözőben meg előadja, hogy mindenkit szeret, ő a legjobb fej a világon, neki most senki ne fizessen semmit, mert nincs most rá szüksége, ha éppen árul valamit. Viszont, én a pénzügyi fejlődéséhez nem tudok hozzájárulni, a rosszindulatot nem tudom eltávolítani belőle, bármennyire is “haverkodik” feltűnően mindenkivel. A többiek is ilyenek. Vannak gondok az életükben, több pénzt szeretnének sajátjuknak mondani, aztán másra vetítik ki a negatív érzéseiket. Ha nekik rossz valamilyen szinten, akkor másnak se legyen jó. 5 évem azzal telt, hogy saját magammal foglalkoztam, aztán bizonyítottam az embereknek, hogy jó vagyok, nem vagyok gonosz. Erre nekem többet nincs szükségem. Mindig, minden helyzetben engem hoztak ki felelősnek, még akkor is, mikor segítségre lett volna akkor szükségem. Mit tegyek, hogy az emberek, csak saját életüket éljék, hiszen csak azzal rendelkeznek?
2022. febr. 22. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb embernek a munkan kivul nincs elete, vagy minimalis es azt is szajhuzosan vegzik.


A munkahely nem csak egy olyan hely ahova bemegy a munkavallalo, plane multiknal. Ott kemeny versenges van, eloleptetesert, munkahelyi dominanciaert foleg.


Az ember imad es ahol tud dominalni akar azok felett akik a kornyezeteben vannak emberek. A ferfiak a ferfiakkal versengenek, a nok meg a nokkel.


Lenyegre terve, a legtobb ember anyagi, erzelmi, statuszbeli kielegulest kap a munkahelytol mert ott van lehetosege ervenyesulni es bizonyitani.

2022. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Tanulj nyelvet, húzz el külföldre. Nagyjából ennyit. Csinálnám ugyanezt amit itthon, csak arányaiban sokkal többet keresnék vele és magasabb életszínvonalat engedhetnék meg mint a Kőbányai panel.
2022. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartok, hogy azzal csinálják ezt, akin látják, hogy fáj nekik a szemétkedésük (ha nem is mondasz semmit akkor is), vagy aki nem tud önmagáért kiállni, nem határozott, akivel úgy érzik: megtehetik.
2022. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hopp, ez a válasz rossz kérdésre ment, #2 voltam :D
2022. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert reménykednek a jó fizetésben.
2022. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert mindenki akar jolz megélni belőle.

Szted te nem akarsz nyaralni évente 1-2x külföldön?

Nem akarsz normális, új kocsit venni hitel nélkül?

2022. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Majd egy csomó év foschocskában való ücsörgés,vér,verejték izzadás után talán rájön ez a degenerált,divatsémasz0pó,egyéniség és identitásmentes nép,hogy mi a szitu.

Kár,hogy ide születtem.

2022. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!