Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdek egy gyári munkában,...

Kezdek egy gyári munkában, összeszerelő, 160 nettó, van diplomám de közalkalmazotti és ugyan ennyi a fizu és pokoli,mennyire kell jópofozni, beszélgetni a többi összeszerelővel ha akarom, h megtartsonak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Írásod alapján nem tudom, hogy milyen diplomád lehet. A kérdésed meg gyakorlatilag mi? Mennyit kell beszélgetni? Zagyvaság az egész.
2022. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyere kecskemétre, itt autóipari összeszerelő munka havi 260 ezer nettó.
2022. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beszélgetni.


Csak, ha munka közben valamit nem tudsz, vagy nem vagy biztos benne, akkor azt megkérdezed.

2022. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a többi beosztott adja a lét, szóval nem kötelező mindenkivel jóban lenni. Persze ha nem akarod hogy a földi pokol legyen a munkahelyed azért érdemes jóban lenni a munkatársakkal, bár ez minden munkahelyre érvényes ahol egymás képét kell néznetek egész nap.
2022. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ott már vagy 5 éve ugyanaz a csapat van. Nem nagy a csarnok, nyilván dumálnak egész az nap.

1-2 a főnökkel is nagyon jóban van.

Szóval nem elég csak melózni, az is kell, h szimpi legyek a többinek.

Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetbe. Előző melóba nem is lett volna lehetőség, h bármikor tudjak beszélni a kollégákkal.

2022. febr. 23. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Külföldön szereztél diplomát, akkor ennél többet is kereshetnél szerintem!
2022. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne jópofizz, legyél csendben, hagyj rá mindenkire mindent, abból baj nem lehet, csak figyelj. Előbb-utóbb tisztában leszel mindenkivel, akkor kicsit jobban kiengedhetsz.
2022. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!