Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Győri Audi-ban mennyi a nettó...

Győri Audi-ban mennyi a nettó bére egy összeszerelő operátornak?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam hogy nettó 250 ezret megkeres ott egy operátor.

Igaz ez vagy csak pletyka? Vajon havi hány órával keresik meg a sori dolgozók a nettó 250 ezret?

Gondolom hogy 12 órás műszakokban dolgoznak.

Nagy ott a pörgés és a fluktuáció?



2021. jún. 18. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem min. 200 reális egy operátornak az Audiban. Műszakpótlék stb, sztem meglehet a 250
2021. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha van egy érettségid és valamilyen autóipari szakmád, akkor a 350.000 nettó is meg lehet keresni havonta. Plusz cafatéria.

Van 3 műszak és folyamatos műszak is.

Jó lehet keresni az audiban, de idegileg kevesen maradnak ott, hosszú távon.

Az emberek egy 30-45% max egy év után ott hagyja, mert idegileg nagyon meg terhelő lesz. Milyennek leszenek a főnekeid és munkatársaid, ha nem vagy szimpatikus, akkor csak idő kérdése és át kerülsz egy másik műszakba vagy sorra. Évente kb.. 100 ember kerül a Győri pszichiátriára, ideg összeomlás miatt, jó ide azok kerülnek akik már több mint 10 éve ott vannak.

Én 6 év után ott hagytam, elég volt nem bírtam tovább.

Az egészségem többet ér, mint a pénz.

2021. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Mióta munkaidőkeret van jól visszavágták a béreket. Most lesz 1 hét leállás alkatrészhiány miatt a munkaidőkeret terhére. Gondolhatod milyen jól fognak keresni ebben a hónapban -40 órával. Kapják az alapbért arra az időre aztán kész. Nem autóipar, de én gyárban keresem meg a nettó 450 ezret havonta és hála istennek nem az Audi. Ott csak biorobotok vannak.
2021. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mérnök gyakornoknak jelentkeztem ida még fősuli alatt. Az interjú alatt olyan bunkók voltak, amit azota se tapasztaltam sehol, vagy talán max 1 helyen már végzettként. Ha nem birod az alázást, kerüld el.
2021. júl. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lelked is kidolgoztatják. Férjemet kötelezték, hogy Pozsonyban melózzon a Fosvágennél, alig kapott több bért, ellenben hétvégéi megszűntek.

Utána még rosszabb lett, TÉNYLEG már szombaton és berángatták és vasárnap is a délelőttösbe.


A kezdők fizetése már nem olyan jó, mint régen, egy évre kötnek szerződést veled és úgy hallom utána elküldenek. Logikát ne keress benne, valami adóügyi baromság van benne, új munkavállalók felvételével meg a statisztikát hamisítják.

2022. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!