Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Budapesti Continental 4...

A Budapesti Continental 4 muszakos(2 nap nappal, 2 nap pihi és 2 nap ejszaka) muszakjaban mennyit keres egy operátor vagy egy technikus?

Figyelt kérdés
Olyanok irjanak akik dolgoztak vagy jelenleg is ott dolgoznak.

2022. febr. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én csak majdnem dolgoztam ott, de már a 350 bruttós igényemen húzták a szájukat így nem lett belőle semmi. Szóval sokra ne számíts.
2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ide se kell jonni! Legalabb a netto 300 ezer, az alatt ki se kelek az ágyból!
2022. febr. 24. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
És mit tudsz nyújtani amiért jogosan elvárhatod a nettó 300-at? :)
2022. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mintha olyan sokat érne netto 300 ezer ft, mikor Budapesten egy albérlet netto 150 ezer rezsivel. Amugy meg 3 éve vagyok gépbeállitó technikus. És mivel éjszakázni kell a minimum netto 300...
2022. febr. 28. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igaza van a kérdezőnek! Nem tudom miért ennyire nevetségesen alacsonyak a bérezések. Gondold el 350-es bruttónak csak kb. 230E a nettója! Ha valaki egyedülálló egyszerűen nem tudja megoldani, hogy normális munkával kijöjjön!


Hogy oldaná meg, amikor egy egyszobás kis albérlet ára alsóhangon is havi 120.000Ft. Maradt a fizuból 110.000, ami meg elmegy önfenntartásra. Gyakorlatilag azért dolgozna, hogy ne halljon éhen! Félretenni pedig semmit nem tudna. Akkor érthető, hogy inkább kimegy külföldre kb. ugyanezt csinálja, de nettó 600-at kap, amiből mondjuk 200 elmegy 400-at félrerak és mondjuk öt év alatt megvan egy lakással. Nem akar senki sem sokat, csak azt hogy ha már dolgozik tudjon haladni az életben.

2022. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!