Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multi után KKV (közepes...

Multi után KKV (közepes méret, tehát azért nem kicsi terike 10 fős cége) megéri menni?

Figyelt kérdés

Pl digitális marketing területen lehet itt is fejlődni? (Bár szerintem ez rajtam is múlik, bizonyos dolgokban egy kkv sokkal szabadabban tud működni egy túlszabályozottt multinál)


És egy 70-100 fős cégnél már normálisan leszabályozottan mennek a dolgok, ugye? tehát nincs Boríték meg a társai? Elvileg túlórák sem lesznek, figyelnek a szabadidődre.


Gondolom a fizetést ha feketén van, azt már az ajánlatnál közlik (ahogy régről emlékszem).

Merjem bevállalni? A tapasztalat az, hogy úgy sem tudni előre, milyen lesz, mert értek már meglepetések.



2022. febr. 25. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
hát, boríték előfordulhat... tudakold meg. szervezettség sem feltétlen kikiáltott dolog
2022. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy cégnél is elhet káosz, meg kell nézni az adott cég milyen.
2022. febr. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez nem egy cég létszámától függ.

Nálunk a cégnél 8-an dolgozunk (online kis / nagykereskedelem)

Senki nem keres nettó 500 alatt... heti 40 óra. Nincs sumákolás a járulékokkal sem.

8-16ig tart a munkaidő. 8-tól közös reggeli (Ügyvezetőnknek meggyőződése hogy éhesen nem lehet hatékony munkát végezni XD) kb 8:20-ig 16:01 perckor már indítom az autót és megyek haza.

Szinte olyan mint egy család, segít mindenki mindenkit, havi 1 csapatépítő. Nagyon ritka az összetűzés. Előtte multinál dolgoztam meg vagy 6 helyen. Van jó munkahely, csak ritka, illetve nehéz bekerülni.

2022. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!