Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Városi közepes méretű (nem...

Jimzso kérdése:

Városi közepes méretű (nem fiesta, polo clio kategória - inkább octavia, astra méret) benzines autót keresek a feleségemnek. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fene van a használtautó piacon, hogy 2 millió alatt nem lehet normális autót venni? (mondjuk 2,5 alatt sem, de annyi pénzem nincs) Csak lelakott, vagy leellenőrizhetetlen külföldi, vagy karambolos vagy hónapokig forgalomból kivont járművek vannak) 80 hirdetett autót ellenőriztem le a JSZP-n, 59 eladó hazudott már a hirdetésben.

Kérem kíméljenek meg az "állapotot veszünk nem kilométert" című általános mantrától - az autó 250e km felett már nem eladható - így megvenni sem vagyok hajlandó. Köszönöm.



2021. máj. 6. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
De lehet olcsóbban is, de csak régebbit vagy nem abból a kategóriából. Tele van a net eladó Suzukikal 100.000 km körül, ha a Swift kicsi, akkor SX4. Nekem az van, városba bőven jó. Ha igények is vannak, pl. Suzuki nem kell, legyen nagyobb, szebb, újabb, keveset futott stb., akkor vegyél drágábban. Arra nem elég a pénzed? Hát ez egy ilyen játék.
2021. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
2010 körüli autókat nézzél.
2021. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Morzsi007 ***** válasza:
14%
Városban inkább a kisebb méret előnyösebb, főleg egy nőnek.
2021. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
40%
2 millio alatt is boven lehet venni normalis autót.....szoval hagyjuk mar ezt az "ennyiert csak karabolos külföldi szar van" dumat.
2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tanulságoss
2021. máj. 6. 16:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Tanulságos.
2021. máj. 6. 16:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: olyan típust kell nézni, aminek az ársávja 2 milliónál már a teteje felé van. Tehát nem olyan autót kell venni, ami 1,5 misitől 4-ig kapható a hahun, hanem olyat, ami mondjuk 1-től 2,5-ig, és máris nem csak hulladékok lesznek ennyi pénzért.


Opel Vectra C például kapható ennyiért már olyan állapotban, hogy megszólal. Persze sokak szerint nem szép, cserébe elég stabil konstrukció, és ez még egy kategóriával nagyobb is annál amit kinéztél. Astra H is van már ennyiért kiváló állapotban. Persze ezek nem fiatal autók, de hát igen, 2 millió forint autóra nem annyira sok.


Egyébként én majdnem biztosan Kia Cee'd első generációt néznék ennyiért, abból már a csúcs van 2 misiért, és baromi megbízható, kellemes.

2021. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Pénz nincs, igények vannak. Mit mondhatnánk? Több pénz vagy kevesebb igény.
2021. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 opel? Vectra? Nem baj, hogya a cég csődbe ment, mivel ipari hulladékot gyártott. Franciáknak adták el a szarkupacot. A vectra, omega annyira gané voltm hogy már korábban kivezették a nevet a piacról.
2021. máj. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9, én szerelem ezeket, nem a neten tájékozódom. Azért ajánlom, mert tudom mit mondok, te meg ide jársz köpködni.
2021. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!