Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóvá mernéd tenni a főnökököd...

Szóvá mernéd tenni a főnököködek, hogy üvöltözött veled?

Figyelt kérdés

Volt, amit nem csináltam meg, tehát jogosan volt mérges. De kb. a sárga földig döngölt, és mindenért is elhordott. Én utána zokogtam egy órán át kb.


Van értelme vele beszélni, hogy legközelebb valamilyen szalonképesebb módon fejezze ki felém a dühét?



2022. febr. 25. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

"Evvel az erővel a főnök akármikor bármi előzmény nélkül megteheti, hogy csak úgy sutty, egyik pillanatról a másikra kirúg valakit összeférhetetlen magatartásra hivatkozva."



így van, megteheti. te meg rohanhatsz a bíróságra perelni HA van erre


- pénzed

- időd

- idegeid


ez van!

2022. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Ha ez így lenne, átlagban minden harmadik magyar dolgozó hirtelen, egyik pillanatról a másikra elvesztené a munkahelyét, mert a főnöke egyszer csak kitalálja, hogy nincs rá szüksége, és kirúgja csak úgy egyik percről a másikra, elégtelen magatartásra hivatkozva. A munkaügyi bíróságnak az ilyesmi a legsímábban támadható dolog. Ott elbukna a dolog, hogy bizonyítani kellene, hogy tényleg gondok voltak vele. Úgyhogy ne meséljél már!
2022. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

"A munkaügyi bíróságnak az ilyesmi a legsímábban támadható dolog. Ott elbukna a dolog, hogy bizonyítani kellene, hogy tényleg gondok voltak vele. Ú"


és szerinted 10 egybites prolisegg melósból hány megy majd bíróságra hm? szerinted? mondjuk 1 se? mert se ideje se pénze se esze ehhez?


Gondolkozzál már ember!! A máról holnapra élő egybiztes csóró majd bíróságra költi a maradék kis aprópénzét? Nem, helyette rohan új állásba mert ha nem talál valamit nagyon hamar, enni se lesz pénze! Majd megy az neked bíróságra!! örül hogy él!


Ember, szállj már le a földre!!

2022. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vállalkozói szemmel írok neked:

Sajnos én is hirtelen haragú vagyok, VISZONT! amiután lenyugszom, tudom, hogyan kell bocsánatot kérni.


Attól függ, hogy mi az a dolog amit elfelejtettél (anyagi kárt okozott e? Ha igen mekkorát?) vagy sokadjára felejtetted el amit már 1000-szer megbeszéltünk?


Netán, ha olyan helyen dolgozol, ahol a takarítás is a te feladatod és azt felejtetted el (akkor mekkora mocskot hagytál a másiknak, másnapra feltakarítani).


Ami miatt én nagyon harapok, az a számla, nincs olyan hogy valaki nem ad számlát valakinek, mert A lehetőség: pont egy nav-osnak nem adsz számlát ezért jól meg is büntetnek

B lehetőség: lopni akarsz

(Ez a kereskedelemre vonatkozik)


És igen én is kiabálok másokkal néha, DE! a külsejére, testalkatára, olyan dolgok miatt amin nem tud változtatni, soha nem üvöltök. Csak pl. hogy, miért nem tudja már végre megjegyezni, hogy mit kéne csinálnia x hónap után.

Az üvöltést természetesen mindig megbánom, utánna leülünk normálisan megbeszélni az egészet, és elnézést is kérek. (Általában ez megtörténik 30 percen belül).


Ha a főnököd alapjáraton egy tahó, akkor válts munkahelyet, viszont ha hozzám hasonló, akkor nyugodtan próbáld megbeszélni vele.


Btw. Tudom, hogy kicsit régi a kérdés, de remélem valamennyire hasznosnak találod :)

2022. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!