Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóvá mernéd tenni a főnökököd...

Szóvá mernéd tenni a főnököködek, hogy üvöltözött veled?

Figyelt kérdés

Volt, amit nem csináltam meg, tehát jogosan volt mérges. De kb. a sárga földig döngölt, és mindenért is elhordott. Én utána zokogtam egy órán át kb.


Van értelme vele beszélni, hogy legközelebb valamilyen szalonképesebb módon fejezze ki felém a dühét?



2022. febr. 25. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ma már sehol nem ordítoznak az alkalmazottakkal. Legalábbis én velem még sehol nem kiabált a felsőbb pozícióban beosztott nő vagy férfi. Ja, nem fogom azt mondani, hogy "főnök", nekem csak egy főnököm van a Sátán és én önmagam!
2022. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Te tudod, hogy milyen. Ha máskor normális, akkor érdemes lehet beszélni vele, mikor már nincsenek indulatok, hogy elismered a hibádat és jogos volt a haragja, de legyen szíves legközelebb ne legyen ennyire durva. Anélkül is ugyanúgy megérted és tanulsz belőle.

Ha tudod, hogy nem fogja meghatni és nem lesz eredménye, akkor felesleges.

2022. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen. Nem üvöltözött, de felemelte a hangját és igazságtalan is volt. Igen, azonnal szóvá tettem, és éreztettem is, hogy van ám az ilyesminek hosszútávú hatása.


A maga módján bocsánatot kért. Egyrészt, mert amúgy rendes, csak hát nem tökéletes, másrészt bajban lenne ő is, ha elhúznék.

2022. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én szóvá tettem egy k***va anyázsába átmenő üvöltözését hogy azéééé álljon meg a menet mindennek van határa.


Következmény: még aznap állástalan lettem. Megérte? Meg.

2022. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minden godn nélkül, ha én képes vagyok normálisan beszélni ennyit azért elvárhatok én is a másik féltől, független attól, hog fönök vagy sem.
2022. febr. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Én igen,sőt én nem is dolgoznék ilyen emberrel,viszont nekem vannak egyéb lehetőségeim és jövedelmem. Aki függ a munkahelyétől,annak át kell gondolni,vagy gondosan végezni a munkáját,hogy elkerülje ezt.
2022. febr. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4: Gondolom, próbaidő alatt voltál. Mert normálisan nem rúghatnak ki ilyesmi miatt azonnal. Mi lenne az indok? K*rvaanyázás el nem tűrése?


Ha a főnök a bunkó kategória, akkor amúgy vagy azt feleli, hogy "Majd nem üvöltök, ha nem adsz rá okot!" vagy "Ha nem tetszik, el lehet húzni!".

2022. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: Mert az ilyennek a bocsánatkérés, a tahóskodás beismerése a büszkeségét sértené.
2022. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

" Mi lenne az indok?"


Munkaviszonyonyát azonnali hatállyyal megszüntetetmm indoklás összeférhetetlen közösségellenes magatartás. 4 éve voltam ott (próbaidő hahahaha)

2022. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
9: Evvel az erővel a főnök akármikor bármi előzmény nélkül megteheti, hogy csak úgy sutty, egyik pillanatról a másikra kirúg valakit összeférhetetlen magatartásra hivatkozva. Szerintem te Balu vagy.
2022. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!