Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen mentális betegsége...

Milyen mentális betegsége lehet a kolléganőnek? Magában beszél, amikor kimegy az irodából gyanakodva körbenéz, majd kikapcsolja a gépét. A munkavégzéshez szükséges információkat nem osztja meg másokkal.

Figyelt kérdés
Milyen mentális betegsége lehet a kolléganőnek? Magában beszél, amikor kimegy az irodából gyanakodva körbenéz, majd kikapcsolja a gépét. A munkavégzéshez szükséges információkat nem osztja meg másokkal. Van amikor, mintha hirtelen parancsnak engedelmeskedne csinál valamit, például kinyitja az ablakot, majd fél perc múlva szinte ránk ordít, hogy hideg van, és becsukja az ablakot. Hazugságokat terjeszt másokról, csakhogy magát mentse, ha valamit nem végez el időben, azt állítja másnál időzött az irat. Normál hangnemben beszélünk hozzá, ordibálva, személyeskedve válaszol. Úgy vettem észre ezek a problémák akkor jelentkeznek, ha fokozott terhelésnek van kitéve, vagy a barátjával éppen problémás a kapcsolat. Érdekes, a magánéletét megosztja több emberrel, de a munkahelyi információkat nem. Nemrég jött ide, a betanítást nem fogadta el, sem a gyakorlati tanácsokat. Amikor rajta van ez a zavar üres, merev a tekintete. Intelligenciája alulról súrolja a normális szintet, de ha elfogadta volna a tanácsokat, a betanítást, jobban haladna, és kevesebb hibát vétkezne. Ijesztő, mert zavarodott állapotban inkább látom közveszélyesnek, mint önveszélyesnek. Többen vagyunk az irodában vele összezárva

2022. febr. 26. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Paranoia, vagy valami hasonló.
2022. febr. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

A magaban beszeles egyedul nem normalis szerintem. De ha vannak korulotte es ertheto,akkor ok.


A tobbi dolog egyszeru noi szeszely vagy kotoszkodes. A szexhiany tipikus tunete.

2022. febr. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én azért érzem a kérdést kitalációnak, mert

1. a kérdés hajnali 4-kor lett kiírva, és

2. a kollegina nem régóta dolgozik ott, és

3. nincs az a HR-es, aki ne szúrna ki egy ilyen jellegű személyiségzavart, és

4. azonnal kirúgták volna próbaidő alatt, ha visszautasítja a betanítást/képzést.

Ha régóta dolgozna ott, és évek alatt lassan kialakul egy mentális betegség, az hihetőbb mese lenne. De így...?

Szerintem kitaláció.

2022. febr. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kitaláció. A nem közvetlen munkatársak is jelezték, a vezetőség sajnálja, mert tud az emberek szimpátiájára hatni. Az állásinterjún állítólag normális volt, úgy látszik valamennyire tudja kontrollálni magát.
2022. febr. 26. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Aki magában beszél, hamarabb megoldja a problémáját. A HR-esek bocs 3#-as, de mind-mind h*ék, mert alkalmatlanok mind pl.: egy ilyen kiszűrésére is. Ismerős a szitu, létező állapot az ilyen.

Eszik-iszik rendesen a nő? Mert ha nem, akkor ilyen, ehhez hasonló zavartság keletkezhet. De valami kényszer lehet nála ez, pl.: megfelelési kényszer, felelősséghárítás.

2022. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mi a neve, de ismerek ilyet, rokon. Mar letiltottam mindenhonnan. Neki melyseges kisebbsegi komplexusa van, aspergeres es alattomos gonosz, sunyi. Az asperger eseteben azert fontos, es egyaltalan nem ilyen a tobbi aspergeres, mert nem erti a tobbi ember reakcioit, erzeseit. A sajat kis buborekaban fuldoklik a frusztraciotol, szeretethianytol. En otven ev alatt feladtam, a testvere hetven utan. Remenytelen.
2022. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!