Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a különbség egy munkahelyen...

Mi a különbség egy munkahelyen egy fontos ember és egy hasznos idióta közt? Honnan tudhatom én melyik vagyok?

Figyelt kérdés

Sok embert láttam már akik magukat hűdefontosnak sőt pótolhatatlannak hitték, aztán eljött a nap amikor be lettek hívva az irodába és repültek. És minden ment tovább nélkülük is.


Akkor ezek csak hasznos idióták voltak akik ideig óráig kellettek aztán lapát?


De akkor ki a valóban fontos ember? Mert láttam én már főnököt is repülni, és nélküle is minden ment tovább. Akkor ő is csak egy hasznos idióta volt?


De ha ő nem fontos, akkor ki az? Akkor senki mert mindenki csak egy rongy a munkahelyen használják aztán kivágják a g***ibe?


2022. márc. 1. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mindenki pótolható, kár magad más illúziókba ringatni.


Csak van, akivel meg vannak elégedve és van, aki helyett megéri vállalni a procedúrát, hogy mást keressenek.

2022. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Alapvetően mindenki pótolható, "


És ezt a dicső főnökök is tudják magukról? csak mert az én főnököm is úgy állítja be magát mintha nélküle a nap se kelne fel, aztán....

2022. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2

Miért csodálkozol? Ha ilyen viselkedés mellett ott dolgozol még, okkal hiszi az ilyen fasszopo csicskák miatt, hogy neki mindent szabad. Mondj fel vagy legyél főnök te is, egyik sincs megtiltva, senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy segget nyalj. Sok sikert.

2022. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hasznoos idióta olyan, mint egy UNIMOG: mindent el lehet vele végeztetni. Egy hasznos ember pedig egy területet professzionálisan múvel.
2022. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nem bonyolult

írd le, mennyit keresel, megmondjuk, melyik kategóriába tartozol

2022. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"írd le, mennyit keresel, megmondjuk, melyik kategóriába tartozol"


Leírom a volt főnököm mennyit keresett (múlt időben): 900.000 bruttó + 100.000 cafi /hó.

És már nincs itt. és nem magától ment el.


Akkor ő mi volt? fontos ember vagy hasznos idióta?

2022. márc. 2. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!