Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem akarok kórházban...

Ha nem akarok kórházban dolgozni pultban mit tegyek? Anyámék miatt nem akarok h nekik jó legyen. Harmadik oltást se akarom majd felvenni. Holnap pedig mennem kell vervetelre es egyebb más dologra. Ha betelefonalok holnap hogy már nem aktuális az gáz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Felvettek dolgozni kórház pultba és már igent mondtál?

Sztem nem gáz, ha lemondod. Bár én a helyedben pár napot mennék (időarányos fizuért) megnézed, h mi a szitu, első időszakban úgysem lesz bonyolult dolgok. Aztán pár nap után mondod, h te nem erre gondoltál és felmondasz.

2022. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt jogodvan indoklás nélkül felmondani, még munkába állás előtt is. Annyit tegyél meg hogy felhívod őket hogy nem mész és ennyi, nincs ebbe semmi gond.
2022. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neem még nem mondtam ugymondva igent. Semmit nem írtam alá. Annyi hogy holnap mennem kéne vérvételre stb nincs kedvem ahhoz se pláne még a 3ik oltáshoz se mert ugy tettek hogy lehet nem is fogom tudni ugy az alkalmasságit megcsinálni ha nincs 3 oltásom
2022. márc. 2. 19:02
 4/13 A kérdező kommentje:
És igen, én orvos mellé akartam menni azt mondták az lesz erre pultban kéne lenni hát én nem erre számítottam ez is a bajom. tudom mindenki kezdi valahol de 3ik oltást is akkor akarnám felvenni amikor én akarom
2022. márc. 2. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted orvos mellé nem kell a 3. oltás?

A párom ápolónő, betegek és orvosok közt, és igen, alkalmazási feltétel neki is a 3. oltás.

2022. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hepatitis szurés az mi amúgy? de tudom h kell
2022. márc. 2. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnéd felvenni az oltást akkor felesleges szerintem ezen gondolkodni tovább,holnap reggel felhívod őket és mondod nekik hogy sajnálod de még sem szeretnéd ezt az állást.

Ezekután szépen csinálsz egy laktató reggelit,majd el kezdesz keresni egy számodra előnyösebb munkahelyet.

2022. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy itt nincs sok választásom a környéken. Albira meg nem nagyon van pénzem de talán egy ismerősnél megtudom magam huzni egy ideig
2022. márc. 2. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Valami más munkát csak tudnál ideiglenesen vállalni, szerintem takarító,postás,futár állás csak van arra felé is?

3 hónapot le húzol,lesz valamennyi pénzed,aztán kereshetsz az ország területén egy jobb állást, ha fel vettek jöhet az albi.

2022. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Öhm annyira nincs az se annyira😂 takarító állás is szinte csak a kórházba van oda kell felvétel. Fogalmam nincs mit tegyek. Anyámék lefognak ba**ni emiatt dehát ez van ezt kell szeretni.
2022. márc. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!