Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akar plusz munkát vállalni ?

Nem akar plusz munkát vállalni ?

Figyelt kérdés
Ha 28 éves férfi lennel, 1.5 milliós végrehajtási tartozással, a párodnak 500.000 Ft tartozással, illetve folyamat tőle kérnel 10-20 ezreket.. akkor elég lenne neked napi 8 óra munka hétfőtől péntekig ? 7 kor indulás a munkaba 16:30 kor már otthon.. nem gondolkoznal el hétvégi futarkodason vagy bármi ?
2022. márc. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit keresnék, mennyire lennék elégedett

ez az 500 ezres tartozás a párom felé 1 millió vagy 1 éve vagy 200 ezer...


sok dolog befolyásolna, hogy akarnék e változtatni


viszont az biztos, hogy nem akarnám növelni a tartozást, jól gazdálkodnék, hogy ki tudjam fizetni a tartozásokat


második munkát akkor vállalnék max, ha NAGYON rá vagyok szorulva, inkább az elsőt cserélném jobbra

2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Páromnak eszébe sincs dolgozni, szerinte nem hulye o hogy máshol is dolgozzon, értem en de máshogy hogy akar pénzt .. ?
2022. márc. 3. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

hány éves és mennyire vagytok egymásra utalva?

úgy értem együtt éltek, vagy külön, hogyan fizetitek a dolgokat stb


én 29 vagyok, 10 millió+-os megtakarítással amit én raktam össze 9 év alatt, soha nem szerettem tartozni és mástól kéregetni sem...


kicsit furának találom a hozzáállását

2022. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele, kihasznál.
2022. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mert 3 hónap alatt rendezni tudnám a fizetésemből.
2022. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted miért nem fogadod el, h ő ilyen?
2022. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem a múltam azt taníttatta meg, hogy csakis külön kassza. Nincs "vegyünk együtt kaját", nincs "ami az enyém, az a tied is", külön kassza van, mert valahogy mindegyik kapcsolatom hosszú távra terveztem, és hát a csapból is az folyik, hogy egy párkapcsolatban nincs enyém-tied, de valahogy sosem sikerült nekem jól járni, mindig én voltam az, akinek a puszta seggével kellett költöznie nulla megtakarítással, holott én vittem megtakarítást a kapcsolatba, és vettem pl. bútorokat, gépeket a közös lakásba...

Soha többé. Külön kassza, az utolsó kib.szott fillérig elszámolva. Neked is ezt tudom tanácsolni.

2022. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!