Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnék-e munkát vállalni...

Tudnék-e munkát vállalni tapasztalat nélkül óceánjáró hajón, vagy akár folyami hajón?

Figyelt kérdés

Olvasgattam meg videókat is néztem róla, és elvileg lehet. Viszont ha megnézem akármelyik hajós cég honlapját, mindenhova kérnek tapasztalatot.

Hogyha esetleg volt valaki aki tapasztalat nélkül ment ki, vagy tervezgette akkor az tudna mesélni egy kicsit hogy milyen volt, mit néztek meg, esetleg mi az ami előnynek számíthat ebben a hejzetben?



2021. aug. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
S milyen munkát szeretnél vállalni? Hajóskapitánynak tényleg szoktak kérni tapasztalatot, van egy elég szépen átlátható pályaív, gondolom ez nem lep meg. Gépészt vagy tisztet sem szoktak csak úgy felvenni.
2021. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pincernek, takaritonak mennek hajora a magadfajtak, de tapasztalat nelkul nem vesznek fel
2021. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mosogatni lehet, de a nyelvtudás az nagyon fontos.
2021. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha szeretnel folyami hajon dolgozni, birod a kemeny melót, beszélsz angolul de nincs tapasztalatod, akkor a mosogató az egyetlen,ahol van eselyed...


Én a Uniworld cégnél dolgozom, ha van egy angol nyelvű önéletrajzod és komolyan gondolod, akkor irj üzenetet, küldd el a CV-t és én továbbíton. Most éppen van felvétel, a covid itt is hazavàgta a bizniszt...

2021. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még gimnáziumba járok, utána tervezek menni.

A magamfajta ember valóban pincérre gondolt, vagy valamilyen szakácsfélére, akár boltos vagy akármi de a mosogatással meg a takarítással sem lenne gondom :I

Az angol nyelvtudásom elég jó írásban és hallásban is és még 2 évig tudom fejleszteni, és lehet még németül is megtanulok valamennyire mire odajutok.


#4 Te hogy jutottál ki, és mivel foglalkozol?

2021. aug. 21. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem dolgozott itt pincerkent. Én 18 évesen jelentkeztem legelőször ehhez a céghez pincerként. 15 éves korom óta dolgozom vendéglátásban, esküvők, vagy más rendezvények lebonyolitasan voltam pincer, es fel evet egy 4*-os szállodában. Ez benne is volt a CV-ben, de egybol elutasitottak. Felhivtak telefonon, es mondtak, hogy fiatal vagyok meg, szerezzek tapasztalatot.


Jelentkeztem tobb hotelbe Angliaba, Skóciába, végül egy 3*-os szallodaba vettek fel, ott dolgoztam fel evet pincerkent. Itt sikerult megtanulni a nyelvet es a szakmát is kicsit jobban. Etelek, italok, meg maga az egesz rendszert.


Utana ismet jelentkeztem, sikerult az interjú, de kb 3 honapot kellett várnom, mire meguresedett egy hely es felszalhattam a hajóra. Ez 2015-ben volt.


2016-ban elvegeztem egy belső traininget es eloleptettek komornyiknak.


2018-ban diplomát szereztem a The International Butler Academy-rol, Hollandiában.


2021, meg mindig itt, 25 evesen, 6 eve a cegnel, 5 eve komornyikkent. 😃

2021. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ejha szép kis karrier, így tovább! És köszi :D
2021. aug. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!