Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg nem értem,hogy milyen...

Tényleg nem értem,hogy milyen szülőknek lenni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,nincs gyerekem, a munkahelyemen sok fiatal van 26-28-35 éves-ig, mindegyiknek legalább van egy gyereke. Állandóan csak panaszkodni tudnak,hogy a férjük semmibe sem segít, rájuk marad minden,beleőrülnek a hétköznapokba az állandó körforgásba és,hogy milyen jólesne nekik egy kávé,egy kis kikapcsolódás.. Kérdezem,hogy ki,mit csinál munka után,kinek van kedve plázazni beülni egy kv-ra,mert ugye mi 6-14ig dolgoztunk,hát nem lehet rohanak a gyerekért az óvodába, kérdeztem,hogy miért 14 után bezár az óvoda, válasz ja nem nyitva van 16 ig.

14kor végzünk,nem tudom,hogy miért nem tudnak fél órát magunkrá szánni, panaszkodni tudd mindegyik,de azért,hogy tényleg jól érezze magát néha azt nem.Én nem értem annak a gyereknek nincs apja,nem tudd elmenni,az övé is a gyerek,nem minden nap akarom elrángatni a kolléganőmet egyet plázázni, beülni egyet kávézni,hogy kicsit kapcsoldjanak ki,hanem heti 1x egy fél órát.


Úgy néznek ki és úgy is viselkednek,mint akik elvált egyedülálló,egyedülnevelő nők.Azt mondják rá,hogy én ezt nem értem,mert nincs gyerekem,mondtam,hogy igaz,de ha lesz gyerekem akkor biztos olyan férfival szeretném megtenni,aki komolyan veszi és végzi a szülői feladatokat és nem merül ki annyiban,hogy dolgozni jár... Meg ha minden csak rá marad akkor beszélni kéne a férjével oké,hogy nekünk kipanaszkodja magát,de attól még otthon a férje nem változik meg...


Tisztelet a kivételnek.


Őszintén tényleg én látom ilyen szarul a dolgokat,mert én olyannal nem vállalok gyereket aki alkalmatlan rá és még otthon is elvárja,hogy én szolgáljam ki.Gyereket jobb esetben két ember akar azért csinálta,a férfi dolga ugyan úgy kivenni a részét mindenből

Nem értem ha egy óvoda 16kor zár akkor, miért nem lehet 14 után egy fél órát kikapcsolódni,bevásárolni és utána menni a gyerekért,aztán úgy haza.

Vagy beszélni otthon a férjel,hogy figyelj 15kor végzel, legszíves menj el a gyerekért az óvodába hozzd haza..

Szegény nő arról panaszkodik,hogy 7-15 dolgozik a férje, ő 6-14 és 5.20 viszi a gyereket az óvodába, ő is hozza... Ne haragudj,de miért is,ha a férjed ráérne reggel 6.30 bevinni a gyereket az óvodába...mi a fenéért viszed te be 5.20ra ...

Ezek a nők velem egykorúak!!!


Őszintén akik gyereket akarnak azok nem beszélik meg otthon a teendőket,hogy apa viszi reggel,anya hozza haza,de nem 14kor rohanok a gyerekért hanem addig amíg nyitva van az óvoda, megbeszélni,hogy apa menjen bevásárolni,anya főz,apa 16kor hazahozza a gyereket,jéé,de érdekes,megvan a bevásárlás a főzés,a takarítás és a gyerek is itthon van és kész minden

Én nem értem miért kell 14kor elhozzni ha 16 nyitva az óvoda...egy csomó teendőt meglehet csinálni 14-16ig


Vagy talán az óvónő elkéri a munkaszerződés,hogy oké Pisti anya 14kor végez az apja 15kor,akkor Pistiért 14kor már jöjjenek ?!! Ő nem ....


Nők miért ilyen nehéz beszélni a férjetekkel?



2022. márc. 6. 06:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad őket, az ilyen emberek csak panaszkodni szeretnek és nem problémát megoldani.
2022. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, mártírok. Nekik nem az a lényeg, hogy a probléma meg legyen oldva, hanem az, hogy lehessen siránkozni, mennyire rossz.
2022. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát azért nem hiszem,hogy mind az 30-40 kolléganőm véletlen gyereket szülne egy troger pasitol
2022. márc. 6. 10:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozok már alig szólok bármit is a nyafogasukhoz csak már rohadt unalmas hallgatni és sajnos nem lehet azt csinálni,hogy akkor elkerülom őket..
2022. márc. 6. 10:37
 15/18 anonim ***** válasza:
13: Símán lehet, hogy a többségüknél erről van szó. Ez nem olyan magas szám. És a köztes lehetőség is előfordulhat, hogy házasok voltak, de nem terveztek gyereket, aztán mégis jött, mert nem védekeztek.
2022. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő annyira akar gyereket hogy az első pasassal szóba áll aki rámosolyog. Persze aztán panaszkodnak, mindenpasiegyrohadék.
2022. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Viktor csókja az sajnos ilyen
2022. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Írod, h 6-14 között dolgoztok, gondolom gyári munka. Szerintem kicsit csalódtak magukban, h csak ennyire vitték. Itt vannak gyerekkel, már nem tudnak úgy ugrálni, mint gyerek nélkül. Gondolom a férjük/párjuk is rosszul keres, ez tovább szomorítja őket.
2022. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!