Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyetek...

Volt már olyan munkahelyetek ahol olyan rosszul éreztétek magatokat, hogy csomó egészségügyi problémátok előjött ami azelőtt nem volt?

Figyelt kérdés
Én egyszer dolgoztam egy helyen fél évig ahol folyamatosan ment a hasam szinte napi szinten mikor bent voltam, pedig semmi olyat nem ettem és itthon nem voltak ilyen problémáim, csak még maximum közvetlen azután hogy hazaértem onnan. Sokszor fel is voltam ott puffadva ami itthon szintén nem jellemzett. Mikor szabit vettem ki, érdekes módon semmi bajom nem volt olyankor.

2022. márc. 6. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hétvégén jönnek elő a gondok, mert bent tulterhelem magam:=(
2022. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


Ezt olvassátok el.

2022. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, végül műtét lett a vége. Folyton gombócérzésem volt a torkomban, úgy "lelkileg" és végül tényleg lett fizikai probléma is. Aztán a következő munkahelyemen olyan erős gyomorgörcsök jöttek rám, reggel, bemenetel közben, vagy szerencsés esetben, már ott bent, hogy olyat még sose tapasztaltam, és mióta eljöttem azóta se. Illetve volt egy nagyon idegesítő főnököm az egyik helyen. Már ahogy belépett az ajtómon iszonyú görcsbe rándult a fejem tőle. Azt se volt azóta más emberrel.
2022. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg valós és nem lebecsülendő tényező! A folyamatos stressz többek között folyamatos kortizolszint emelkedéssel is jár, ami megbetegít és rombol. Egy ponton már nem árt elkezdeni mérlegelni ha olyan helyen dolgozol ahol jóideje tartósanan fennállnak a rossz körülmények, az adott munkahely a fontosabb neked vagy pedig a saját egészséged.
2022. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyire súlyos nem volt. Én csak egyszerűen nem érzem jól magam a munkahelyemen, úgy érzem, hogy a kollégáim egy teljesen más dimenzióban élnek, mint én. Próbálom elkülöníteni, hogy munka után ezt az érzést ott hagyom, bár nem egyszerű.

Szerintem ahol ilyen szintű eü gondokat okoz a dolog, ott érdemes elgondolkodnod a munkahelyváltáson.

2022. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!