Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegedi rendőrségen szeretnék...

Szegedi rendőrségen szeretnék dolgozni, általános kérdéseim lennének azzal kapcsolatban, hogy milyen itt rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 28 éves érettségivel, bölcsész diplomával. 10 hónapos képzésre mennék szeptemberben, régóta érdekel ez a munka. Ami érdekelne, milyen munkarendbe kell dolgozni, kollégák viszonya a nő kollégákhoz milyen, szaktanfolyam végzésre valóban van lehetőség később, vagy csak hangoztatják? Illetve bármilyen más infó a munkáról érdekel akár privátban.

Vicces kedvűek máshol vicceskedjenek, aki pedig azt írja ne menjek, legyen szíves fejtse ki miért gondolja így, azzal segít csak. Köszönöm.



#rendőrség #Szeged #nőirendőr
2022. márc. 7. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Javaslom, hogy menj el egy toborzó napra vagy menj el a megyei Humánra,minden felmerülő kérdésedre válaszolnak.
2022. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
És melyik területen szeretnél dolgozni? Bár városi kapitányságon mindenki a túlélésre játszik, egy taposómalom az egész.
2022. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még nem tudom pontosan mit szeretnék majd, de vannak területek amik testhezállóbbak. Első körben járőr lennék így is így is, aztán ha belelátok jobban tudom dönteni, hogy melyik terület felé mennék tovább.

1. Tanácsát köszönöm, megfogadom.

2022. márc. 7. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon mindenhol rossz - tiszthelyettesként (őrmesterként) - rendőrnek lenni.
2022. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

130 nettóért járőrnek. Grat. Ennél jobb kilátást nem is kereshettél volna.

Bölcsészdiplomával a jardnál is kitörölheted... Bevesznek járőrnek, aztán megy 10 évig a szenvedés, mire valahova bevesznek a tapasztalatoddal és elfogy a 80 tisztjelölt előled, akik régebb óta vannak ott és régebb óta várnak a tiszti rangra. Akkor majd talán - mondom talán - kapsz 1 irodai helyet, majd ha megüresedik valahol, magyarán kiesik valaki

2022. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

#5

Azért ne túlozzunk, már 170 körül van a nettó.

Az én időmben volt 130 pár éve.

2022. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
168 nettó. Qva nagy különbség... 🥱
2022. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nőként nincs garmadával lehetőségem dolgozni megfelelő szakma nélkül! Az ilyen munkák meg, minta biztosítási ügynök, értékesítő, ingatlanos nagyon taszítanak. Álláshirdető portálokon a munkák 90%-a kifejezetten férfi munka! Most is 200 ezerért dolgozom de váltani szeretnék. A rendőrség érdekelt már általános iskolás koromban is.

A kérdésemre még sajnos nem kaptam választ, ha esetleg Szegfű rendőr látja a kérdésem szívesen veszem a választ akár privátban is.

Köszönöm ha segítetek.

2022. júl. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!