Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen esetben kereshetem fel...

Milyen esetben kereshetem fel a rendőrséget családi ügyben?

Figyelt kérdés
Inkább belső konfliktusról van szó, amely szinte már pofátlan, etikátlan, és bántalmazásnak tekinthető szerintem. 17L

2020. ápr. 7. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
ennél konkrétabban megírhatnád, mert ennyiböl nem lehet semmit mondani.
2020. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csupán az érdekelne, hogy milyen szituációkban vehető igénybe a rendőrség segítsége. Nem tudom, pl. fizikai bántalmazás, vagyonnal való visszaélés... nem tudom, ezért kérdezem.
2020. ápr. 7. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
17 évesen gyámügy.
2020. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nincs "például". Minden eset más és más. Konkrétumok nélkül nem lehet tanácsot adni. Ha pedig itt nem akarod megosztani a problémát, kérdezd meg a rendőrségen, foglalkoznak-e egyáltalán a gondoddal.
2020. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
A rendőr csak akkor mozdul, ha az őrszoba lépcsője előtt lát meg egy vérfolyamot. Arra nem mozdulnak, hogy néhány pofon elcsattan és kiesik az ablakon egy-két szempár a pofonoktól.
2020. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!