Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is idegesít, mikor munkahe...

Más is idegesít, mikor munkahelyén elmondják, hogy pl:70 millió plusz bevételnél tartunk, csak így tovább, aztán gyakorlatilag annak örülsz, hogy munkád van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegesít. Porszemnek érzem magam, keményen melózok, mások meg learatják a babérokat.
2022. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít amikor a munkahelyemnek heti 5 millió bevétele van, az én fizetésem meg csak 130 ezer. Pedig nem sokan dolgozunk ott. De mindegy, jobb mintha 0 fizetésem lenne.
2022. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

70 millió? Ahol dolgozom a tavalyi évben kb 15 millió eurós bevételt produkált idehaza.. eztán most adnak 4%-os fizetésemelést.. mondván "nincs több többre"


Kizsigerelnek az utolsó cseppig

2022. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

#2

"Jobb mint ha 0 ft lenne"

Na, pont emiatt a hozzáállás miatt nem kap lófast sem a magyar melós, úgyis megelégszik aprópénzzel, annak is örül.

2022. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Leszarom, mennyi a bevételük. Rohadt rabszolgatartók egy fillért nem érdemelnének.

Majd akkor dicsekedjenek, ha hajlandóak lesznek normálisan fizetni is.

"Csak így tovább" aha... kis fizetésért kis munka. Anyukájukat nézzék fejős tehénnek.

2022. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott tartok, hogy a hely örülhet, hogy ott dolgozok. Na nem azért, mert olyan nagyra tartanám magam.

Aztán közben x év keményebb munka után annyi prémiumot kapok, mint aki idejött 3 hónapja aztán már pár hét után állandóan szünetelgetnek meg szarnak bele.

Annyi megnyugvás marad, hogy ha létezik akármi, akkor ezek a legrosszabb helyen fognak rohadni haláluk után, mert már rég megváltották a jegyet oda.

2022. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegeített az ilyesmi mindig.


Van olyan munkatársam aki a cégvezető kegyeltje, még a veszteséges projekt után is nyereséggel jön ki.


Volt, hogy lealkudott valamit átnézte az ajánlatot talált még pár milliót majd büszén mondta, hogy most keresett X millió Forintot.


Ami az ő szempontjából jogos, minél nagyobb nyereség annál több marad neki. Én hiába csináltam meg ugyanezeket kaptam egy vállveregetést és ennyi.


Volt kollégám mesélte, hogy régen is ez volt, csinált az illetővel egy projektet, kapta a bejelentett minimálbérét és a projekt végén nem kapott semmit, mert a cégvezető közölte, hogy veszteséges volt a projekt. Amiről ő nem tehet, így gyakorlatilag ingyen dolgozott mert amit kapott azt elvitte az albérlet. Ja és közben a másik illető meg új kocsit vett magának a "veszteséges" projektből.

2022. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ha elkezdenék vergődni a munkáltatómnak, hogy ugyanmár hadd kapjak több fizetést... Akkor nemhogy nem kapnék több pénzt, de még ki is rúgna. Aztán mehetnék az utcára. Mondd, szerinted mi a jó megoldás?
2022. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Az lenne a jó megoldás, nem betojni ezektől az élősdiktől, hanem mindenkinek akinek érdeke, növesszen gerincet és álljon ki magáért. Normális országokban képesek erre. A magyar meg mindenhol csicska fillérekért. Ennek nyilván oka van.
2022. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Mi mindig kapunk ilyenkor prémiumot, legutóbb azt hittem elszámolták, felmentem a főnihez szólni, aki már mosolyogva várt a borítékkal :D Örülök hogy kivehtő a részem a sikerből, és hogy számítok én is a cégnél, nem csak a fejesek.
2022. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!