Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az angolok miért fennhéjáznak...

Az angolok miért fennhéjáznak ennyire?

Figyelt kérdés

Angliában élek egy jópár éve és jelenleg többnyire angolokkal dolgozom de elképesztő milyen lekezelőek tudnak lenni (főleg a külföldiekkel), mennyire arrogánsak, pökhendiek.

Mire fel ilyenek? Nem értem. Jártam már pár országban nyugaton és legtöbb helyen közvetlenek, kedvesek voltak az emberek.


máj. 24. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be egy magyarosch fb csoportba, ők nem fennhéjáznak?
máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


De igen, magyarok között is kerül szép számmal.

De itt most más szintekről beszélünk. Egy magyar fennhéjázóval még össze tudsz haverkodni, el tudod érni, hogy elfogadjon, barátod legyen.

De egy angollal soha. Soha az életben nem fog a származásod miatt emberszámba venni és soha semmi olyant nem fogsz tudni mondani vagy tenni, ami megváltoztassa véleményét rólad. A kategória amibe beleraknak az elején ugyanaz amiben 30 év múlva is leszel.

máj. 24. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle külföldit lenéznek? vagy csak a közép és kelet európaiakat akik ott vállalnak munkát?
máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


Leginkább nyilván a kelet-európaiakat. Pedig mind keményen dolgozó, keresztény emberek vagyunk. Talán ezért haragszanak ránk, mert magasabbra teszik a mércét miattunk munkahelyen és veszélyeztetve érzik maguk.

Gyakran olyan paraszt mód beszélnek ügyintézéskor, amikor megérzik, hogy kelet-európai vagy, hogy legszívesebben behúznál nekik egyet. Nagyon durva ami itt van.

máj. 24. 10:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a volt gyarmataikról származókkal kicsit jobban bánnak, de velük sem bánnak kesztyűs kézzel.
máj. 24. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Kizart. Inkabb te egy tipikus passziv agressziv alamuszi kis magyar vagy.
máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a phaszuk tele a sok bevándorlóval?
máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


Nélkülük bedőlne a gazdaságuk, hiszen ők nem szeretnek dolgozni, pedig mióta bedőlt a birodalmuk kéne nekik is.

máj. 24. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:

"Jártam már pár országban nyugaton és legtöbb helyen közvetlenek, kedvesek voltak az emberek."

Dolgoztál is velük, vagy hosszabb időt töltöttél körükben? Az őshonosak általában mindenhol lenézik a bevándorlókat, főleg mert tudják, hogy a származási országuk általában fejletlenebb és a jólét miatt jönnek.

máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végigrabolták a fél világot, gyarmatosítottak, rabszolgáik voltak Afrikából és Indiából és a mai napig ragaszkodnak egy elavult államformához. De sajnos az egész világ lefekszik nekik, ahogy az USA-nak is, plusz az anyanyelvük az egyik világnyelv. Én sem értem, hogy mire fel pökhendiek, de ez van. Xard le azokat, akik úgy viselkednek veled, vagy dörgöld az orruk alá, hogy ezentúl akkor szedjék saját maguknak az epret. Amúgy olyanok vagyunk nekik, magyarok, stb, mint nekünk az afrikaiak, kínaiak, stb. Ez van. Nem a nemzetiség számít, hanem az emberség.
máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!