Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van 3 női kollégám. Illene...

Van 3 női kollégám. Illene felköszönteni őket, vagy opcionális?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért illik..:)
2022. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Az illem önnagában opcionális.
2022. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyik kolléga tett az asztalunkra egy szem bonbont (nem egy dobozzal), szerintem tökéletes gesztus volt. És boldog nőnapot kívánt. Ennél több nem is kell.


Sőt, még bonbon nélkül is jó lett volna teljesen. Szerintem illendő. De nem kötelező.

2022. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Én mindig zavarban voltam, amikor a kollégák felköszöntöttek. Semmi szükség rá. De én nőként eleve nem értem se a nőnapot, se a valentint, se semmilyen hasonló alkalmat. Anyák napját esetleg, de akkor már apák napját is tartsuk meg illően.

Miért kell külön napot kijelölni, amikor kötelező kedveskedni egymásnak? Pont tökéletes, ha a párom akkor és úgy fejezi ki, hogy szeret, ahogyan a kedve tartja.

2022. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez a nap azoknak a nőknek való, akik máskor semmilyen formában nincsenek elismerve.
2022. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Női kollégáim egy szót nem szóltak hozzám férfinapon, szóval én viszonzom :)
2022. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Előbb vágnám le a kezemet, minthogy ezeknek a női kollégáknak bármit adjak :D
2022. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Opcionalis, en nokent pont nem varom el a kollegaktol, hogy barmilyen alkalommal koszontsenek, legyen az szulinap, nonap, nevnap, akarmi.

A cegtol kaptunk tavaly gravirozott tollat, az tetszett, remelem iden is kapunk, mert eltort XD

De egyebkent barmilyen ilyen esemeny szerintem a baratokra, csaladi korbe tartozik, random kollegaktol annyi illemet varok el, hogy legyunk egymassal normalisak, es kesz. Nem kellenek az extrak.

2022. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Én sosem tartottam jó dolognak a Nőnapot. Szerintem pont arra jó csak, hogy konzerválja a férfiak és nők közötti hátrányos megkülönböztetéseket a társadalomban*. Azonban az elmúlt években elég egyértelműen kiderült számomra, hogy a körülöttem lévő nők többségének nem opcionális, hiába mondják ezt. :D A mai napig képesek számonkérni rajtam a nap végén vagy másnap, hogy nem köszöntöttem fel őket, ami szerintem az illetlenség egy külön foka.


*Gyönyörű példája ennek, amikor a konzervatív politikusok rohannak a parlamenti konyhába virággal köszönteni a női dolgozókat, de az Isztambuli egyezményt azért nem akarják ratifikálni. De a nap végére elveszi a konfliktus élét a dolog, mert az egyik jól érzi magát, mert gondolt a nőkre, a másik meg kapott egy szál virágot.

2022. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg volt 3 jó csaj az irodában, meg egy szarkavaró mellettük, addig kapott mindenki valamit. Mostanra csak a szarkavaró maradt, neki inkább semmit.
2022. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!