Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt mar olyan hogy nem...

Volt mar olyan hogy nem szimpatizaltátok egymással az interjuztatoval?

Figyelt kérdés
Mondtok sztorit?
2022. márc. 10. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagy sztori, pökhendi és nagyképű f-sz volt (nő). Kötekedett, beszólogatott, talán próbálta tesztelni meddig húzom. Hát addig, hogy otthagytam a francba.
2022. márc. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Domináns nő, hamar "kinyírt";

Játékos nő, hamar letudtuk.

2022. márc. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt aki mindenbe belekotott az oneletrajzomban, amibe csak lehetett (mindenhova ugyanazt kuldtem, mashol nem volt gond), de ezen kivul mas problema nem volt. Csak hogy aztan nem is vett fel🤣
2022. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor, de egy esetre kifejezetten élesen emlékszem.

Egy vasúti projektekkel foglalkozó magyar cégnél interjúztam.

Eleve szinte csak poénból mentem el, de amikor az elején benyögték, hogy ja, amúgy rendszeresen úton kéne lennem (amit abban az élethelyzetben nem tudtam megoldani), már tudtam, hogy nem ez lesz az én helyem. Persze a hirdetésben ezt nem írták...

Én meg akkor váltottam ki az ellenszenvüket, amikor megkérdezték, hogy honnan ismerem a céget.

Mondtam, hogy egy vasútvonal villamosítása kapcsán hallottam róluk (az a projekt elég csúfos kudarcot vallott), na, onnantól elvágtam magamat náluk... :D XD


F

2022. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt több is.
2022. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!