Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek szeretnek egymassal...

Az emberek szeretnek egymassal dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, s van aki nem. Komoly, mi?
2022. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valaki igen, valaki nem.

Én például szeretek egy jó közösség tagja lenni és összedolgozni másokkal, míg a nővérem jobb szeret egyedül dolgozni.

2022. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretnek másokkal dolgozni, de muszáj.
2022. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyedül szeretek a saját tempóban, nyugodtan. Más meg csapatban, pörögve.
2022. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En edd8g majdnem minden munkatarsammal kijottem, de vannak faraszto egyenek, pl. jelenleg is van egy kollega aki csak mondja, mondja es meg buta is, na az ilyenek miatt nem szivesen jarok be dolgozni, pedig egyebkent sosem volt az, hogy utalok bemenni, de mostanaban nap vegere nagyon erzem, hogy leszivja az agyamat.
2022. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Csakis külön, egyedül saját tempóba és ne szóljon bele senki. Csapatmunka utálata már a suiban kialakult bennem.
2022. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem szeretek, de a covid ota homeoffice van ugyhogy nem kell eloben nezni a kepuket.
2022. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!