Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már veled, hogy egy...

Volt már veled, hogy egy vezetőd kémkedett utánad a személyes telefonodon? Hogyan jöttél rá, és mi történt utána?

Figyelt kérdés

Én legfiatalabbként dolgoztam egy cégnél és volt egy felettesem, aki utánam volt a legfiatalabb, ő rohadtul irigy volt rám. Egyik alkalommal szóltak a többiek, hogy bement az öltözőbe amikor csak az én cuccaim voltak ott és több mint húsz percig csendben volt, mintha semmit nem mozgott volna. Aznap mikor hazaértem átnéztem a telefonom és nem találtam semmit, gondoltam paranoiás vagyok csak, nyilván van jobb dolga is, folytattam a napom. Legközelebb mikor találkoztunk feltűnően röhögcsélt és mászott az arcomba, szokatlan volt tőle. Pár nappal rá még alaposabban átnéztem a telefonom és fogtam a fejem, mert egy tök egyértelmű helyen megtaláltam, hogy hangrögzítő kémprogramot telepített a telefonomra. Értelmet nyert a röhögcsélése, mert sajnos van egy velem született rendellenességem ami miatt sokat puffadok és általában sajnos böfögéssel jön ki, amit a munkahelyen diszkréten elintézek de otthon nyilván hangosan kiengedem. Emellett a szokásos énekelgetés, vécézés, amit az ember otthon szokott csinálni telefonnal a kezében, mind megvolt... Miután visszaállítottam, következő nap ok nélkül bejött hozzánk és engem figyelt, de teljesen csendben. Gondolom figyelte számonkérem-e, és félt, hogy lépek-e valamit ezügyben.

Később sajnos több embertől is visszahallottam rosszindulatú pletykákat ezügyben, többször is észrevettem, hogy olyan dolgokkal viccelődnek egymás között ami burkoltan rólam szól, így végül váltottam, de egyáltalán nem bánom mert ugyanezen a területen sokkal több fizetésért dolgozom eggyel magasabb fokozaton egy másik cégnél.


Eltekintve az én történetemtől, engem tényleg érdekel veletek volt-e valaha, hogy lehallgatta egy vezetőtök a telefonotokat, vagy figyelt rajta titeket? Hogyan jutott hozzá, hogyan jöttetek rá, mi lett a vége?



2022. márc. 13. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen, biztos olyan nagy guru a főnököd, hogy feltöri a telód 20 perc alatt és rátelepít valami szart és pont téged fog figyelni.
2022. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Paranoiás vagy.
2022. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt,de ha ilyet csinálna,fel is kenném a falra.
2022. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!