Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérhetem a munkakezdés 2...

Kérhetem a munkakezdés 2 héttel való eltolását?

Figyelt kérdés

Munkahelyváltásban vagyok, március 31 a jelenlegi munkahelyemen az utolsó napom, április 4 a következőnél az első nap.


Ezzel párhuzamosan most írom a szakdolgozatomat is, aminek a véglegesítési határideje április közepén van, és eléggé úgy érzem, összecsaptak most a fejem felett a hullámok, régi munkahely elhagyása, új kezdése, mindemellett szakdolgozatleadás... ráadásul a konzulensem múlt héten kb átvariálta az egész koncepciót, úgyhogy majdnem 0-ról kezdhetem el írni, illetve most beteg is voltam 1 hétig... egyszerűen összejött minden és nem tudnám időben leadni a szakdolgozatom, úgy érzem, viszont az lenne a prioritás.



Kellemetlen szerintetek írni az új munkahelynek, hogy a kezdési dátumot toljuk el 2 héttel?



2022. márc. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted. Azt nehéz kiszámolni, hogyan reagálnak rá.
2022. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet kérni, csak teljesen kiszámíthatatlan, hogy hogyan fognak rá reagálni. Mennyire bonyolult a pozício tevékenységi köre? Régóta várják már az új embert? Vagy hosszabb idő a betanítás? (akkor nem fáj annyira 2 hét csúszás).
2022. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pályakezdő pozi, hierarchia legalja
2022. márc. 18. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, hogy nekik belefér-e
2022. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!