Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki 14:30-ig dolgozik a...

Ha valaki 14:30-ig dolgozik a munkahelyen, de 18:00-kor megy el, mert technikailag nem ért annyira a gépekhez, viszont egyedül volt ezen a héten. Nem is blokkol ki, mert úgyse fizeti a cég a túlórát, akkor kinek a feladata segíteni az embereket?

Figyelt kérdés
Idősebb, átvételes nőről van szó. Szorgalmas, de sok munka hárul rendszerint rá, mert a raklapokat is másnak kell a megfelelő helyre vinni békával. Sajnos, az embernek rengeteget kell fejlődni, hogy munkája legyen, de ezt senki nem értékeli. Ilyenkor, mi a szokás?
2022. márc. 18. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli. Az elején kell hülyének tettetni magadat, utána nem várnak el. Én a jelenlegi helyemen ezt elcsesztem (első munkahely) így váltani készülök, és megtanultam egy életre, hogy bármennyire is igyekvő legyél, azt neked senki nem fizeti meg
2022. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
He🙄!? Érti ezt valaki??
2022. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Rébuszokban beszélő őrült.
2022. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, megint a rebuszos az.
2022. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon értem, de szerintem a kérdező saját magáról beszél.
2022. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziaaaaaaa rébuszos kérdező! De rég olvastalak már! :))
2022. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!