Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Sparban dolgozni? Akik...

Milyen Sparban dolgozni? Akik dolgoznak vagy dolgoztak ott: milyen Sparban dolgozni? Milyen a fizetés, milyen a munka... Minden érdekelne.

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozok Mekiben, tehát azt betéve ismerem. A közelben van egy Spar. Gyakran fordulok meg ott, és az ott dolgozók zömének félelmetesen letargikus kifejezése van. Egy dolog, hogy nem életük munkája, és egy másik, hogy a munka melyik része vagy részei lehetnek olyanok, amik ezt eredményezik. Mekiben vannak jobb és rosszabb napok, általában rosszak, de mivel még ott vagyok, elviselhető... De azért csak megfordult a fejemben, hogy milyen lehet Sparban dolgozni, mert kiírák már egy ideje, hogy munkatársakat keresnek.
máj. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kisboltokba általában mindeneseket keresnek, van minimális tapasztalatom. Magyarul mindent te csinálsz, kasszázol, pékárukat felügyeled, árufeltöltesz, hentespultba betesznek, mindezt akár egy műszakban.. Nagyon nagy a hajtás, gyors a tempó. Sok a bunkó vásárló, aki belédköt. Ja és jótanács:a hentespultot kerüld!
máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én 1evet dolgoztam Sparban irhatsz..
máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas és rossz!
máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy sz@r meló, de a boltvezetők se tesznek sokat hozzá, hogy kicsit tartsák bennük a lelket. Mondjuk iszonyatosan kevés az a fajta ember, aki vezetőnek való. Életemben 1 olyan főnököm volt, akivel ha egy cseppet beszélgetett bárki, már lelket tudott belé önteni.
máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj a Mekiben.Dolgoztam ott nem véletlenül hirdetnek állandóan.
máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!