Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakran kerülnek intellektuál...

Gyakran kerülnek intellektuál emberek alacsony intellektusu társsaságba?

Figyelt kérdés
Munkahelyre gondolok, nem vagyok egy okos ember szerintem, de a munkatársaim jórészénél hatalmas a sötétség. Avagy gyári prosztók, vagy idősebbek jóval, vagy nem értjük meg egymást mert lehetletlen. Rohadtul unatkozom monoton munkavégzés közben, akivel meg lehetne nem nagyon tudok, mert ritkán kerülök mellé, meg nem mindig jár be. Le vagyunk százalékolva mind (ilyen cég ez) és 4 órában vagyunk, de néha egy örökkévalóságnak tűnik, egyesek az egyszerű kis agyukkal nem képesek megérteni hogy miért tartom sz'rnak azt a helyet. Annak a helynek a gondolatától is irtózom! 21/f
2022. márc. 21. 19:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De nonstop arról beszélnek hogy ez milyen jó nő, milyen jó lenne vele, a p'na így p'na úgy.
2022. márc. 21. 20:35
 12/14 anonim ***** válasza:
És?
2022. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Fárasztó, főleg mikor mindeképpen szóra akarnának bírni, csak nem tudok hozzászólni.
2022. márc. 21. 20:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Az autóvezető oktatómnak volt ez a fő témája. :D


Már a vizsgára tudtam, hogy mennyi szőr izgatja fel a férfit, szóval memnyit hagyjak magamon és az milyen féle szőr legyen, melyik honlapon a legjobb a felhozatal a vagináról készült képekből, stb. Ha ebből kellett volna vizsgáznom, csillagos ötöst kapok, annak ellenére, hogy nem érdekelt a téma. :D


De neki volt egy barátnője, egy huszassal lehetett nála fiatalabb, onnan tudom, hogy sokszor én furikaztam a nőt az órák keretein belül. Szóval nem hinném, hogy általános tény, hogy aki nem csinálja, beszél róla.

2022. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!